Povezane vesti

Oglasila se pevačica nakon razvoda: "Nisam spremna za udvarače!"

Oglasila se pevačica nakon razvoda: "Nisam spremna za udvarače!"

Mondo 05.02.2020
Slavica Ćukteraš pričala je o životu nakon rastanka od golmana Vlade Avramova! Slavica Ćukteraš pričala je o životu nakon rastanka od golmana Vlade Avramova! "Nemam udvarače! Ne krećem se, ne izlazim, a i da imam džabe bi bilo, jer nisam… »
Razvela se, stavila botoks, pa se vratila na scenu posle 5 godina: Slavica iskreno o ćerki, estradi, izgledu i bivšem!

Razvela se, stavila botoks, pa se vratila na scenu posle 5 godina: Slavica iskreno o ćerki, estradi, izgledu i bivšem!

Kurir 05.02.2020
Slavica Ćukteraš posle pet godina se vratila na estradu, a priznala je da se razvela i da se borila sa anksioznošću. Pevačica je sada odgovorila na pitanja koja zanimaju mnoge. Ona se razvela od golmana Vladimira Avramova, a kako kaže, nema novog… »
"Neće moja žena da peva po kafanama": Novi detalji razvoda Slavice i fudbalera, brak pukao zbog estrade - on pobesneo, ona…

"Neće moja žena da peva po kafanama": Novi detalji razvoda Slavice i fudbalera, brak pukao zbog estrade - on pobesneo, ona…

Blic 05.02.2020
Slavica Ćukteraš priznala je da se razvela od fudbalera Vlade Avramova, ali o detaljima nije želela da govori za javnost. Kako se sada navodi, pevačica je bila ta koja je odlučila da stavi tačku na brak jer je suprug nije podržao u želji da se… »
Slavici Ćukteraš brak pukao zbog estrade! Muž pobesneo: Neće mi žena pevati u kafani!

Slavici Ćukteraš brak pukao zbog estrade! Muž pobesneo: Neće mi žena pevati u kafani!

Kurir 05.02.2020
Dve karijere Ćukteraševa je rešila da se posle pet godina vrati na scenu, ali je Avramov u tome nije podržao, pošto je smatrao da joj je mesto uz njega u inostranstvu, a ne na tezgama. Slavica Ćukteraš priznala je da se razvela od nekadašnjeg… »

Vesti dana »