Povezane vesti

Dragana Mitar i Edo goli pred kamerama, a onda usledio najžešći se*s ikad u Zadruzi (necenzurisane slike i VIDEO 18+)

Dragana Mitar i Edo goli pred kamerama, a onda usledio najžešći se*s ikad u Zadruzi (necenzurisane slike i VIDEO 18+)

Alo 05.02.2020
Sve se videlo. Kada se spektakularna žurka završila, zadrugari su se vratili svojim aktivnostima, a Dragana Mitar i Edis Fetić odlučili su da imaju vrelu akciju u spoljnom toaletu. Iako su se do sad krili ispod pokrivača, ovoga puta se nisu krili od… »
Pala šamarčina! Zaleteo se na nju, pa je ščepao za vrat, sledi diskvalifikacija?! (VIDEO)

Pala šamarčina! Zaleteo se na nju, pa je ščepao za vrat, sledi diskvalifikacija?! (VIDEO)

Alo 05.02.2020
Kipti od besa. Zadrugarka Milica Kemez je ove večeri čula svašta nešto o sebi, a sve od njenog dečka Bore Santane koji je bio isprovociran i izrevoltiran njenim pređašnjim ponašanjem. Zbog toga je napustila rehab gde je briznula u plač, a ponela… »
Luna Đogani javno se oglasila nakon navoda da ulazi u Zadrugu! Ovo je konačna odluka

Luna Đogani javno se oglasila nakon navoda da ulazi u Zadrugu! Ovo je konačna odluka

Alo 05.02.2020
Sve je jasno sada. Pobednica "Zadruge" i pevačica Luna Đogani oglasila se na Instagramu i objavila istinu o navodnom ponovnom ulasku u rijaliti. Glas pokojnika se orio "Zadrugom"! Takmičari nisu mogli da sakriju tugu! (VIDEO) 07.02.2020. 12:09 U… »
Bio je učesnik Zadruge, znamo ga kao manekena i dečka Teodore Džehverović, a evo od čega danas živi

Bio je učesnik Zadruge, znamo ga kao manekena i dečka Teodore Džehverović, a evo od čega danas živi

Alo 05.02.2020
Ovako zarađuje za život. Bivši učesnik "Zadruge", Anđelo Ranković posle učešća u ovom rijalitiju u potpunosti se povukao iz medija i dugo niko nije znao čime se sada bavi. Glas pokojnika se orio "Zadrugom"! Takmičari nisu mogli da sakriju tugu… »
Sanja Stanković izvadila silikone pa svima pokazala kako sad izgleda! (foto)

Sanja Stanković izvadila silikone pa svima pokazala kako sad izgleda! (foto)

Alo 05.02.2020
Nastaviće i dalje da ulaže u svoj izgled. Bivša učesnica "Zadruge" Sanja Stanković podvrgla se pojedinim estetskim operacijama na licu i rešila da se potpuno vizuelno transformiše. Planira da uradi još neke intervencije kako na licu, tako i na… »
Dalila i Dejan Dragojević otvorili vrata raskošnog doma! Izrezbareni lavovi, kamin i garderober od kojih zastaje dah! (VIDEO)

Dalila i Dejan Dragojević otvorili vrata raskošnog doma! Izrezbareni lavovi, kamin i garderober od kojih zastaje dah! (VIDEO)

Alo 05.02.2020
Najnovija epizoda emisije "Kroz ključaonicu"! Ekipa portala Alo.rs uputila se u Bosnu i Hercegovinu, gde su nam vrata svog raskošnog doma otvorili bivši učesnici rijalitija "Zadruga 3" Dalila i Dejan Dragojević. Bračni par mudro je zarađeni novac… »
Devojka Vladimira Tomovića javno pred svima mu dala dozvolu da je vara!

Devojka Vladimira Tomovića javno pred svima mu dala dozvolu da je vara!

Alo 05.02.2020
Haos. Vladimir Tomović pojavio se u emisiji "Magazin in" ruku pod ruku sa novom devojkom Isidorom Arsenijević koja, kako je sama rekla, postoji još od juna meseca. Glas pokojnika se orio "Zadrugom"! Takmičari nisu mogli da sakriju tugu! (VIDEO)… »
Marko Miljković progovorio o Luni Đogani, pa otkrio šta je usledilo posle raskida! (VIDEO)

Marko Miljković progovorio o Luni Đogani, pa otkrio šta je usledilo posle raskida! (VIDEO)

Alo 05.02.2020
Iskren. Marko Miljković je nedavno ušao u Zadrugu, a danas je u emisiji Amnezija otkrio kakvi su mu prvi utisci i šta misli o zadrugarima koje je zatekao. Zadrugari su ok, prija mi energija, to je to za sada, videćemo kako će biti - rekao je… »
Milica Kemez javno priznala : "Mi više nismo zajedno" (VIDEO)

Milica Kemez javno priznala : "Mi više nismo zajedno" (VIDEO)

Alo 05.02.2020
Odnos Milice Kemez i Bore Santane je veoma turbulentan... Odnos Milice Kemez i Bore Santane je veoma turbulentan, a prilikom svađe su jedno drugome izgovorili brojne uvrede preko kojih zadrugarka ne može da pređe. Tokom gostovanja u radio "Amneziji"… »
Dragana Mitar zaratila sa Marijom Kulić: "Raspala krmačo, ne brini o mojim je*ačima!"

Dragana Mitar zaratila sa Marijom Kulić: "Raspala krmačo, ne brini o mojim je*ačima!"

Alo 05.02.2020
"Apsolutno mi je jasno šta hoće da postigne"... Mariju Kulić su ugostili u radio "Amneziji" voditelji Bane Čolak i Bora Santana i postavili pitanje koje je imala Dragana Mitar za nju. "Da li je moguće da zbog novca pljuješ svoje dete preko stola i… »
Najžešći okršaj u Zadruzi do sada: Orozović naleteo na Boru, pa ga oborio na pod! Sledi hitna diskvalifikacija?!

Najžešći okršaj u Zadruzi do sada: Orozović naleteo na Boru, pa ga oborio na pod! Sledi hitna diskvalifikacija?!

Alo 05.02.2020
Obezbeđenje je odmah reagovalo. Gradonačelnik Bora Santana je omogućio zadrugarima da se otvori sportska dvorana gde će moći da se malo razonode. Međutim, umesto toga, došlo je do žestokog okršaja Nikole Orozovića i Bore Santane. Naime, kako je… »
Novi fizički obračun u Zadruzi!

Novi fizički obračun u Zadruzi!

Mondo 05.02.2020
Diskvalifikacija ili novčana kazna? Diskvalifikacija ili novčana kazna? Učesnici rijaliti programa Zadruga dobili su priliku da se malo razonode i zaigraju košarku, međutim oni su uspeli i oko toga da se posvađaju. Došlo je do žestokog okršaja… »
Vladimir Tomović prvi put u javnosti sa devojkom, ona ponosna što žene trče za njim

Vladimir Tomović prvi put u javnosti sa devojkom, ona ponosna što žene trče za njim

Telegraf 05.02.2020
- Ja postojim, od juna postojim. Ja sam zvanična devojka - rekla je Tomovićeva devojka. Vladimir Tomović pojavio se u emisiji "Magazin in" ruku pod ruku sa devojkom Isidorom Arsenijević koja je, kako je sama rekla, njegova zvanična devojka. Tomović… »
Šok transformacija! Sanja izvadila silikone iz usana, isisala salo iz obraza i tu se neće zaustaviti

Šok transformacija! Sanja izvadila silikone iz usana, isisala salo iz obraza i tu se neće zaustaviti

Telegraf 05.02.2020
Nastaviće da ulaže u svoj izgled koji planira da dovede do toga da bude maksimalno zadovoljna. Bivša učesnica "Zadruge" Sanja Stanković podvrgla se estetskim zahvatima na licu, u nameri da se potpuno vizuelno transformiše. Naime, Sanja je nedavno uz… »
Dragana se bez blama skroz skinula pred kamerama, pa sa Edom zatresla tuš kabinu!

Dragana se bez blama skroz skinula pred kamerama, pa sa Edom zatresla tuš kabinu!

Telegraf 05.02.2020
Njih dvoje su se noćas prepustili vrućoj akciji. Ljubavnici Dragana Mitar i Edis Fetić Edo prepustili su se, ponovo, vrućoj akciji pod tušem, a nju nije bilo blam ni da se skine pred kamerama i to u potpunosti. Kada se noća završila žurka… »

Vesti dana »