Povezane vesti
Otvorili su njen BMW, a u gepeku 28 KG: Uhapšena Kragujevčanka, evo šta je krila u automobilu
Kurir 05.02.2020
Policija u Kragujevcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv tridesetdvogodišnje žene iz okoline Vrnjačke Banje, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda. Policija je… »
Beograd: Uhapšena dvojica zbog nošenja oružja
RTV 05.02.2020
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su A. M. (1996), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, dok će krivična… »
Beograđanin uhapšen zbog razbojništva u Kragujevcu: Iz kladionice oteo 60.000 dinara
Večernje novosti 05.02.2020
Osumnjičeni se tereti za razbojništvo, a inspektori MUP su u stanu, koji koristi D.S., pronašli nož i druge predmete, koje je, kako se sumnja, „koristio“ u kladionici. ZBOG sumnje da je 2.februara ove godine, u jednoj kladionici u Kragujevcu, odgurnuo… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 3 satajoš 1 povezana

Dvoje mrtvih i šestoro ranjenih u masovnoj pucnjavi na afterpartiju muzičkog festivala u Los Anđelesu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Litvanska vlada podnela ostavku nakon korupcionaškog skandala premijera Paluckasa
Insajder pre 3 satajoš 3 povezane

"Ništa ne može da bude iznad volje naroda": Orban se ponovo oglasio o presudi protiv Dodika: "Neprihvatljivo"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana