Povezane vesti

Stojković: Đenova nije moj najteži trenutak u životu, rođen sam u getu tako da se nisam bojao

Stojković: Đenova nije moj najteži trenutak u životu, rođen sam u getu tako da se nisam bojao

Večernje novosti 05.02.2020
Da li smatram da je problem prevaziđen? Ne. Nikad. Nastavlja se. Svakog dana se nešto desi – rekao je čuvar mreže crno-belih. KAPITEN Partizana Vladimir Stojković se u intervjuu za ruski "Sport 24" podsetio najtežeg perioda u karijeri kada je u… »
Stojketova ispovest Rusima: "Posle Đenove dva meseca sam spavao u hotelu, ali nije to bilo najteže..."

Stojketova ispovest Rusima: "Posle Đenove dva meseca sam spavao u hotelu, ali nije to bilo najteže..."

Sportske.net 05.02.2020
Čuvar mreže "crno-belih" istakao je da i danas ima problema sa navijačima. Golman Partizana Vladimir Stojković dao je intervju za ruski Sport 24 u kojem se osvrnuo na događanja iz 2010. godine kada je bio na meti huligana prilikom gostovanja… »
Ni deceniju od prelaska u Partizan, Vladimir Stojković nije miran i siguran

Ni deceniju od prelaska u Partizan, Vladimir Stojković nije miran i siguran

Mondo 05.02.2020
"Počeo je život pod policijskim nadzorom i obezbeđenjem. Dva meseca sam spavao u hotelu...", rekao je Stojković za ruski "Sport24". "Počeo je život pod policijskim nadzorom i obezbeđenjem. Dva meseca sam spavao u hotelu...", rekao je Stojković za… »
"Dva meseca sam spavao: U hotelu!" Ni deset godina posle "slučaja Đenova" Stojković nije izašao iz problema! Evo šta je…

"Dva meseca sam spavao: U hotelu!" Ni deset godina posle "slučaja Đenova" Stojković nije izašao iz problema! Evo šta je…

Sportal blic 04.02.2020
Svakome ko prati srpski sport podsećanje na italijanski grad Đenovu budi samo loše uspomene. Vandalski ispad huligana i pokušaj linča 2010. predstavlja najveći ožiljak u karijeri Vladimira Stojkovića, golmana Partizana. U razgovoru za list Sport24… »

Vesti dana »