Povezane vesti

Otkrivamo gde je zapelo u pregovorima između Zvezde i Bena oko novog ugovora!

Otkrivamo gde je zapelo u pregovorima između Zvezde i Bena oko novog ugovora!

Telegraf 05.02.2020
Ben i Zvezda su trenutno u raskoraku. Reči sportskog direktora Crvene zvezde Mitra Mrkele da crveno-beli još nisu produžili ugovor sa El Fardu Benom, zabrinule su mnoge navijače srpskog šampiona! Krilni napadač sa Komorskih Ostrva je jedan od… »
Ben: Moguće je i da karijeru završim u Zvezdi

Ben: Moguće je i da karijeru završim u Zvezdi

Sportski žurnal 05.02.2020
Želim da ostanem, sve je savršeno, veoma sam srećan i ja i moja familija - kaže Mohamed. Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben izjavio je da nije nemoguće da ostane u zvezdi do kraja karijere, a da da bi se to ostvarilo nedostaje još nekoliko detalja… »
Sve je moguće: Oglasio se i Ben, napadač otkrio šta treba da se dogodi da bi ostao u Zvezdi

Sve je moguće: Oglasio se i Ben, napadač otkrio šta treba da se dogodi da bi ostao u Zvezdi

Hot sport 05.02.2020
Moramo da rešimo neke stvari, a mislim da će da bude u redu. Nemam druge ponude – rekao je krilni napadač. (Od specijalnog izveštača iz Beleka – Mirko Marković) Ostaje samo završni korak da El Fardu Ben potpiše novi ugovor sa Crvenom zvezdom… »
Ben o pregovorima oko novog ugovora: Voleo bih da ostanem u Zvezdi

Ben o pregovorima oko novog ugovora: Voleo bih da ostanem u Zvezdi

Mondo 05.02.2020
Napadač crveno-belih o tekućim pregovorima sa rukovodstvom crveno-belih. Napadač crveno-belih o tekućim pregovorima sa rukovodstvom crveno-belih. /Od novinara MONDA iz Beleka/ U nedostatku transfera, vanfudbalska tema "broj jedan" u Crvenoj zvezdi… »
Ben o zastoju pregovora za novi ugovor: Možda završim karijeru u Zvezdi!

Ben o zastoju pregovora za novi ugovor: Možda završim karijeru u Zvezdi!

Telegraf 05.02.2020
Oglasio se i sam fudbaler posle zastoja u pregovorima između njega i kluba. Velika prašina digla se oko produžetka saradnje između Crvene zvezde i El Fardu Bena koja zvanično ističe na leto. Telegraf je već pisao o tome da krilni napadač traži… »
Zvezda ne ide preko jedne sume, a evo koliko novca traži Ben!

Zvezda ne ide preko jedne sume, a evo koliko novca traži Ben!

Sportske.net 05.02.2020
El Fardu Ben bi mogao da bude glavni igrač Crvene zvezde u nastavku sezone, pa i u sledećoj ukoliko nastavi saradnju. Dejan Stanković je po svom dolasku u redove Crvene zvezde postavio nekoliko zadataka upravi, a jedna od njegovih želja bila je da El… »
Ben napušta Marakanu? Zapelo u pregovorima Zvezde i igrača koji traži „bogatstvo“ za novi ugovor

Ben napušta Marakanu? Zapelo u pregovorima Zvezde i igrača koji traži „bogatstvo“ za novi ugovor

Vesti online 05.02.2020
Iako je novi trener Crvene zvezde Dejan Stanković zatražio od čelnika kluba da zadrže El Ferdu Bena, kojeg vidi kao sastavni deo tima za nastavak sezone, moguće je da fudbaler napusti klub. Kako prenosi Telegraf.rs, dve strane došle su u… »
Mrkela: Ben traži više nego što nudimo... Mnogo su tri centarfora, nadam se da ćemo da svedemo na dva...

Mrkela: Ben traži više nego što nudimo... Mnogo su tri centarfora, nadam se da ćemo da svedemo na dva...

Sportski žurnal 05.02.2020
Stanković je imao dobro mišljenje o La Pari, ali na treninzima nije pokazao strast i odlučnost - navodi sportski direktor crveno-belih. Mohamed El Fardu Ben nije još produžio ugovor sa Crvenom zvezdom, a veliko je pitanje i hoće li! U decembru i… »
Ben hoće da naplati „odsustvo“

Ben hoće da naplati „odsustvo“

Danas 04.02.2020
Uprava i napadač Crvene zvezde još uvek bez dogovora oko novog ugovora Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela potvrdio je da klub i El Fardu Ben (30) još uvek nemaju dogovor oko potpisivanja novog ugovora. Ukoliko do leta ne dođe do dogovora… »

Vesti dana »