Povezane vesti

Nadal: Navijao sam protiv Đokovića na Australijan openu

Nadal: Navijao sam protiv Đokovića na Australijan openu

Vesti online 05.02.2020
Rafael Nadal je priznao da je navijao protiv Novaka Đokovića u finalu Australijan opena. To je i normalno, jer Srbin mu je direktni konkurent u borbi za prvo mesto na ATP listi. Da je Novak izgubio od Dominika Tima, Nadal bi ostao lider. Ovako… »
Hudini, koperfild, pa Đoković: Za sledeći trik Novak će da sakrije Grend slem trofeje od Nadala i Federera

Hudini, koperfild, pa Đoković: Za sledeći trik Novak će da sakrije Grend slem trofeje od Nadala i Federera

Sportal blic 05.02.2020
Legendarni teniski trener Radmilo Armenulić impresioniran je načinom na koji je Novak Đoković osmi put osvojio Australijan open. - Siguran sam da će Novak postati najbolji igrač svih vremena. Tu, u stvari, i ne postoji dilema. ima 17 slemova i uz… »
Nadal navijao za Tima: Neću da budem licemer, voleo bih da je Đoković izgubio u finalu Australijan opena

Nadal navijao za Tima: Neću da budem licemer, voleo bih da je Đoković izgubio u finalu Australijan opena

Večernje novosti 05.02.2020
Sve je to sport - pobedio je Novak, koji je danas najbolji igrač na svetu. Tako kažu brojke. Sve što mogu da uradim jeste da mu čestitam na još jednom velikom uspehu, kaže Rafael Nadal. Dok Toni Nadal veliča igru Novaka Đokovića i njegov trijumfu… »
Nadal iskreno: Navijao sam za Tima, ali čestitam Novaku

Nadal iskreno: Navijao sam za Tima, ali čestitam Novaku

Dnevnik 05.02.2020
Rafael Nadal je priznao da je u finalu Australian opena navijao za Dominika Tima. Nakon meča u Melburnu kazao je da je Novak Đoković u ovom trenutku najbolji igrač na svetu. “Ne želim da budem licemeran i kažem da nisam navijao za Tima. Za mene bi… »
Nadal ne krije: Navijao sam za Tima protiv Đokovića

Nadal ne krije: Navijao sam za Tima protiv Đokovića

Mozzart sport 05.02.2020
Drugi reket sveta bez ustezanja. Rafael Nadal je na nedavno završenom Australijan openu ispao u četvrtfinalu od Dominika Tima, koga je kasnije Novak Đoković savladao u finalu i tako od Španca preuzeo prvo mesto na ATP-u. Ubrzo nakon toga Španac je… »

Vesti dana »