Повезане вести
Слађана Петрушић: "Нисам пререзала вене, у тучи сам повредила руку"
Мондо 05.02.2020
Огласила се учесница Парова, која је вилу у Земуну напустила након што је наводно себи исекла вене. Огласила се учесница Парова, која је вилу у Земуну напустила након што је наводно себи исекла вене. Слађана Петрушић, бивша… »
Ово је била Кап која је прелила чашу слађе Петрушић!? Недостају ми комади меса на руци! Било је као у хорор филму!
Курир 05.02.2020
Слађа Петрушић након дисквалификације из "Парова", те огромног скандала који је томе претходио, упорно све уверава да заправо уопште није желела да подигне руку на себе. Како се наводи, она тврди да је "пукла" због непоштовања и… »
Тврди да није пререзала вене: Слађана Петрушић: "Напали су ме, на руци ми недостају комади меса, цела соба је била крвава"
Блиц 05.02.2020
Јавност већ данима прича о Слађани Петрушић, која је у "Паровима" наводно пресекла себи вене, па је хитно пребачена у болницу. Она сада, међутим, тврди да је истина другачија. - У програму сам проговорила о свим намештаљкама… »
Вести дана »

Гледајте УЖИВО Н1 Директно: Штрајк глађу студента, декани под притиском
Н1 Инфо пре 1 сатјош 65 повезаних

Ухапшени осумњичени за крађу алата и телевизора у вредности од пет милиона динара
Политика пре 4 сатијош 47 повезаних

Свечано обележен Дан Сектора МУП-а за ванредне ситуације Мацут одржао говор, Дачић примио орден
Дневник пре 1 сатјош 21 повезана

Били џин кинг куп: Костјук и Свитолина срушиле Шпанију и обезбедиле полуфинале
Курир пре 1 минутјош 24 повезане