Povezane vesti

Zvezdina treća borba u pet dana - Švedov Himki

Zvezdina treća borba u pet dana - Švedov Himki

Mozzart sport 06.02.2020
“Nigde ne piše ko je bolji na papiru, to mora se dokaže na terenu”, kaže Dragan Šakota. Pobeda u večitom derbiju donela je Crvenoj zvezdi značajno lagodniju poziciju pred završnicu regularnog dela ABA lige, a ona u rezultatskom rolerkosteru… »
Šakota pred Himki: Bolji su na papiru, ali videćemo na terenu

Šakota pred Himki: Bolji su na papiru, ali videćemo na terenu

Dnevnik 06.02.2020
BEOGRAD: Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota, uoči utakmice protiv Himkija u Moskvi, izjavio je da je ruski tim jači na papiru, ali da će to morati da dokaže i na terenu. Zvezda putuje u Moskvu posle pobede protiv Panatinaikosa (78:73) i… »
"Nije ovde reč: O meni..." Skromni Kori Volden nakon nestvarne partije otkrio koliko mu znači pobeda nad Virtusom

"Nije ovde reč: O meni..." Skromni Kori Volden nakon nestvarne partije otkrio koliko mu znači pobeda nad Virtusom

Sportal blic 05.02.2020
Kori Volden je junak Partizanovog velikog uspeha u Bolonji. Plejmejker crno-belih završio je meč sa 29 postignutih poena, pet skokova, dve asistencije i 33 indeksna poena. Na taj način predvodio je svoj tim do velikog preokreta, iako se činilo da… »
Pitino posle poraza od Zvezde: Pucali sebi u nogu

Pitino posle poraza od Zvezde: Pucali sebi u nogu

Večernje novosti 05.02.2020
Nisam impresioniran kako smo igrali ni u prethodnim utakmicama, ali smo pobeđivali. Komplimenti Zvezdi, koja je pogodila neke veoma važne šuteve, kaže Rik Pitino. TRENER Panatinaikosa, legenda američke koledž košarke Rik Pitino, imao je jednostavno… »
"Zašto prosto, kada može komplikovano? E, Tako nam se sviđa!" Šakota posle podviga zvezde: Možeš da budeš najpametniji…

"Zašto prosto, kada može komplikovano? E, Tako nam se sviđa!" Šakota posle podviga zvezde: Možeš da budeš najpametniji…

Sportal blic 05.02.2020
Posle sjajno izvojevane pobede nad Panatinaikosom (78:73) u 23. kolu Evrolige, trener Crvene zvezde Dragan Šakota na zanimljiv način je prokomentarisao aktuelni crveno-beli trenutak. Na pitanje da li mu se čini da je ova utakmica bila u stilu "Zašto… »
Košarkaši Zvezde pobedili Panatinaikos

Košarkaši Zvezde pobedili Panatinaikos

Danas 05.02.2020
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras u Beogradu Panatinaikos sa 78:73 (9:21, 26:11, 11:25, 32:16), u utakmici 23. kola Evrolige. Zvezdu je predvodio Kevin Panter sa 24 poena, Stratos Perperoglu postigao je 12 poena, Vladimir Štimac devet, a… »
Šakota hvali Peperoglua: Reskirali smo sa njim i pokazao je klasu

Šakota hvali Peperoglua: Reskirali smo sa njim i pokazao je klasu

Večernje novosti 05.02.2020
Verovali su do kraja da mogu da pobede, ovo je dobra hrana za nas za nastavak sezone, kaže Dragan Šakota. TRENER Crvene zvezde Dragan Šakota pohvalio je igrače koji su iscedili sve iz sebe za trijumf nad Panatinaikosom. -Verovali su do kraja da mogu… »
"Nisam ja zaslužio tehničku, nego zvezdin: Tepih!" Rik Pitino: Sa onim sudijom reč neću da progovorim u životu!

"Nisam ja zaslužio tehničku, nego zvezdin: Tepih!" Rik Pitino: Sa onim sudijom reč neću da progovorim u životu!

Sportal blic 05.02.2020
Trener Panatinaikosa, Rik Pitino, u prilično dobrom raspoloženju je analizirao poraz od Crvene zvezde (78:73) u 23. kolu Evrolige. Isprva je sve delovalo vrlo ozbiljno... - U poslednje dve utakmice nervirala me naša odbrana, naročito protiv Valensije… »
Košarkaši Partizana pobedili Virtus i osvojili prvo mesto u grupi

Košarkaši Partizana pobedili Virtus i osvojili prvo mesto u grupi

Danas 05.02.2020
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Bolonji Virtus sa 84:82 (13:18, 22:19, 28:21, 21:14), u utakmici petog kola Top 16 faze Evrokupa i obezbedili prvo mesto u Grupi E. Partizan je predvodio Kori Volden sa 29 poena, pet skokova i tri ukradene… »

Vesti dana »