Povezane vesti

Odlazak holivudske legende - preminuo Kirk Daglas

Odlazak holivudske legende - preminuo Kirk Daglas

Glas Amerike 06.02.2020
LOS ANĐELES — Filmska legenda Kirk Daglas, jedna od poslednjih zvezda takozvane "zlatne ere" Holivuda, preminuo je u Los Anđelesu, saopštio je njegov sin, glumac Majkl Daglas. Imao je 103 godine. Sin siromašnih imigranata, ruskih Jevreja, Daglas se… »
Kirk Daglas i Jugoslavija: Vodič za mlađe od 30 godina, podsetnik za starije

Kirk Daglas i Jugoslavija: Vodič za mlađe od 30 godina, podsetnik za starije

Radio 021 06.02.2020
Dok su zvezda zlatnog doba Holivuda i Titova Jugoslavija bili u punoj snazi - putevi su im se nekoliko puta ukrstili. AFP/Getty Images Kirk Daglas (desno) sa sinom Majklom Daglasom novembra 2018. Šta sve mi rođeni u poslednjoj deceniji 20. veka, ili u… »
Kirk Daglas preminuo u 103. godini: "Ovo je tužan dan za Holivud"

Kirk Daglas preminuo u 103. godini: "Ovo je tužan dan za Holivud"

Radio 021 06.02.2020
Jedna od najvećih zvezda zlatnog Holivuda je preminula u 103. godini. Getty Images Kirk Daglas, 1955. godine- bio je ikona zlatnog Holivuda Glumac Kirk Daglas, legenda bioskopskih sala, preminuo je u 103. godini. Pozorišni i filmski glumac je poznat po… »
Preminuo glumac Kirk Daglas

Preminuo glumac Kirk Daglas

Telegraf 06.02.2020
"Tata, mnogo te volim i ponosan sam što sam tvoj sin", napisao je Majkl Daglas. Holivudska glumačka legenda Kirk Daglas preminuo je u 103. godini, potvrdio je njegov sin Majkl. Čuveni Spartakus preminuo je u sredu, a iza sebe je ostavio ženu Ana… »
Preminuo Kirk Daglas

Preminuo Kirk Daglas

N1 Info 06.02.2020
Glumac Kirk Daglas, poslednja velika zvezda "zlatnog" Holivuda, preminuo je u 104. godini, objavio je njegov sin Majkl Daglas. "S velikom tugom objavljujemo da nas je Kirk Daglas napustio danas u 104. godini. Za svet, on je bio legenda, glumac zlatnog… »
Legenda Holivuda, glumac Kirk Daglas preminuo u 104. godini

Legenda Holivuda, glumac Kirk Daglas preminuo u 104. godini

RTS 06.02.2020
Jedna od prvih holivudskih zvezda, legendarni glumac Kirk Daglas preminuo je u 104. godini. Odigrao je više od 90 uloga, od toga 75 filmskih, a superstar postao je pre nego što je taj termin počeo da se koristi za glumce. Veliki Spartak, legenda… »
Legendarni holivudski glumac Kirk Daglas umro u 103. godini

Legendarni holivudski glumac Kirk Daglas umro u 103. godini

Sputnik 06.02.2020
Kirk Daglas, jedan od poslednjih živih glumaca zlatnog doba filmske industrije, poznat po svojim ulogama u filmovima poput „Spartaka“, umro je u 103. godini. „Sa ogromnom tugom, moja braća i ja saopštavamo da nas je Kirk Dalas napustio danas u… »
Preminuo Kirk Daglas

Preminuo Kirk Daglas

Slobodna Evropa 06.02.2020
Kirk Daglas (Kirk Douglas), filmska legenda i jedna od poslednjih zvezda takozvane "zlatne ere" Holivuda, preminuo je u Los Anđelesu. Imao je 103 godine. Sin siromašnih imigranata, ruskih Jevreja, Daglas se u toku 60 godina karijere pojavio u 90… »
Umro Kirk Daglas u 104. godini

Umro Kirk Daglas u 104. godini

Danas 06.02.2020
Američki glumac Kirk Daglas, ikona zlatnog doba Holivuda, umro je u 104. godini, saopštio je njegov sin Majkl Daglas. „Sa velikom tugom moja braća i ja vam saopštavamo da nas je Kirk Daglas napustio danas… Kirk je imao dobar život i za sobom… »
Preminula legenda Holivuda, u 104. godini!

Preminula legenda Holivuda, u 104. godini!

Mondo 06.02.2020
Vest o smrti saopštio je njegov sin, takođe veliki glumac. Vest o smrti saopštio je njegov sin, takođe veliki glumac. Čuveni Kirk Daglas, poslednja zvezda zlatne ere Holivuda, preminuo je u u sredu, skoro dva meseca nakon što je obeležio svoj 103… »
Preminuo glumac Kirk Daglas u 104. godini

Preminuo glumac Kirk Daglas u 104. godini

Večernje novosti 06.02.2020
Za svet bio je legenda, glumac iz zlatne ere filma koji je doživeo i sam zlatne godine. Čuveni glumac Kirk Daglas preminuo je u 104. godini, saopštio je njegov sin Majkl. On je to potvrdio za magazin Pipl, preneo je Rojters. "Sa ogromnom tugom ja i… »

Vesti dana »