Povezane vesti

Jak zemljotres u Hrvatskoj!

Jak zemljotres u Hrvatskoj!

Mondo 06.02.2020
"Kao da mi je uragan prošao kroz kuću", "čuo se zvuk poput groma", kažu uspaničeni ljudi. Ljuljale se zgrade, tresli se ormari. "Kao da mi je uragan prošao kroz kuću", "čuo se zvuk poput groma", kažu uspaničeni ljudi. Ljuljale se zgrade, tresli… »
Zemljotres jačine 4,2 stepena Rihterove skale pogodio Hrvatsku

Zemljotres jačine 4,2 stepena Rihterove skale pogodio Hrvatsku

Danas 06.02.2020
Zemljotres jačine 4,2 stepena Rihterove skale pogodio je jutros šire područje Knina, Gračaca i čitavo područje od Zadra do Šibenika, saopštila je Seizmološka služba Hrvatske. Epicentar potresa bio je 23 kilometra severozapadno od Knina, a… »
Zemljotres jačine 4,2 stepena potresao Knin

Zemljotres jačine 4,2 stepena potresao Knin

Politika 06.02.2020
Zemljotres jačine 4,2 stepena Rihterove skale pogodio je rano jutros područje Knina u Hrvatskoj. Kako je saopštila hrvatska Seizmološka služba, potres je pogodio oblast Knina, Gračaca i ceo priobalni deo od Zadra do Šibenika. Zemljotres je… »
Zemljotres pogodio Hrvatsku! Tresao se Knin, građani prestravljeni: "Kao da mi je uragan prošao kroz kuću"

Zemljotres pogodio Hrvatsku! Tresao se Knin, građani prestravljeni: "Kao da mi je uragan prošao kroz kuću"

Srbija danas 06.02.2020
Za sada nema podataka o materijalnoj šteti. Potres magnitude 4,2 po Rihteru pogodio je danas ujutro šire područje Knina, Gračaca kao i čitav obalni deo od Zadra do Šibenika, saopštila je Seizmološka služba Republike Hrvatske. Epicentar potresa… »

Vesti dana »