Povezane vesti

Zorana Mihajlović: Ja sam meta

Zorana Mihajlović: Ja sam meta

Dnevnik 06.02.2020
BEOGRAD: Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović ocenila je za "Nedeljnik" da nema razloga da misli da je državni sekretar njenog ministarstva Miodrag Poledica uradio nešto protivzakonito i tvrdi da je ona prava meta… »
Mihajlović: Ja sam meta, ali Vučić sigurno ne stoji iza toga

Mihajlović: Ja sam meta, ali Vučić sigurno ne stoji iza toga

Danas 06.02.2020
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da državni sekretar u ministarstvu koje vodi Miodrag Poledica, koji je uhapšen zbog sumnje za zlouptrebu u Infrastrukturi železnice, nije meta, već ona. Ona je… »
Mihajlović: Da se ne pravimo blesavi, meta sam ja

Mihajlović: Da se ne pravimo blesavi, meta sam ja

N1 Info 06.02.2020
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović je u intervjuu za Nedeljnik ponovila da nema nijedan razlog da pomisli da je državni sekretar Miodrag Poledica uradio nešto protivzakonito. Mihajlović je ocenila i da državni… »
“Ako sam bilo šta uradila a da nije u skladu sa zakonom, pa dajte to! Izvolite, dođite… Čekam. Ali nemojte da…

“Ako sam bilo šta uradila a da nije u skladu sa zakonom, pa dajte to! Izvolite, dođite… Čekam. Ali nemojte da…

Nedeljnik 06.02.2020
Foto Vladimir Živojinović za Nedeljnik Nemam nikakve sumnje da je državni sekretar Miodrag Poledica meta, da se ne pravimo blesavi, meta sam ja i to mi je jasno, rekla je u ekskluzivnom intervjuu za Nedeljnik ministarska građevinarstva, saobraćaja i… »

Vesti dana »