Povezane vesti

SPAŠENI PUKIM SLUČAJEM: Stravična svedočenja zavejanih na Pešteru

SPAŠENI PUKIM SLUČAJEM: Stravična svedočenja zavejanih na Pešteru

IndeksOnline 06.02.2020
SJENICA – Gavrilo Vranić, radnik Pošte u Dugoj Poljani spasen je jutros oko tri sata iz smetova na putu Duga Poljana – Štavalj. Gavrilo je juče, oko tri popodne krenuo kolima iz Duge Poljani kući, ostao je zavejan posle nekoliko kilometara… »
Radovan je prva žrtva nezapamćene mećave na pešteru: Potresna ispovest Slobodana, komšije koji ga je vozio kod lekara

Radovan je prva žrtva nezapamćene mećave na pešteru: Potresna ispovest Slobodana, komšije koji ga je vozio kod lekara

Kurir 06.02.2020
Posle 6 sati čekanja, Radovan je prosto zakukao u kolima: Idi Bobane, molim te, spasavaj se, traži pomoć da ti deca ne ostanu sirotinja i ja sam na njegovo insistiranje jedva nekako izašao iz kola, a kad sam izašao upao sam u sneg do grla, krenuo, da… »
(Video)"rekao mi je: 'idi, spasavaj se', kada su spasioci došli on je bio mrtav" Dramatična ispovest Slobodana koji je sa…

(Video)"rekao mi je: 'idi, spasavaj se', kada su spasioci došli on je bio mrtav" Dramatična ispovest Slobodana koji je sa…

Blic 06.02.2020
Telo Radovana Č. (66), iz sela Gonje kraj Sjenice, pronađeno je jutros u ladi nivi, potpuno zatrpanoj snegom na putu ka Dugoj Poljani i on je prva žrtva nezapamćenog nevremena na Pešterskoj visoravni. Čvorović se ladom, kojom je upravljao Slobodan… »
Putari i policija iz smetova kod Aljinovića oslobodili pet vozila (video)

Putari i policija iz smetova kod Aljinovića oslobodili pet vozila (video)

Sandžak press 06.02.2020
Prijepolje/Nova Varoš/Sjenica – U noći između srede i četvrtka, užički i novopazarski putari iz smetova su izvukli pet zavejanih vozila na saobraćajnici od Aljinovića prema Sjenici. U akciju spašavanja bila je uključena i prijepoljska… »
Drama na pešteru i Sjenici: Smetovi od pet metara, zavejani, ima mrtvih!

Drama na pešteru i Sjenici: Smetovi od pet metara, zavejani, ima mrtvih!

Mondo 06.02.2020
Prava drama odvijala se noćas na deonici puta ka Sjenici na kojem je jak olujni vetar stvarao snežne nanose u visini i do pet metara! Prva žrtva snežnog talasa - muškarac koji se vraćao od lekara. Prava drama odvijala se noćas na deonici puta ka… »

Vesti dana »