Povezane vesti

Nije znao šta ga je snašlo! Miljana Kulić navalila na Karića: Ja ako ga ne osetim, džabe sam ušla! (video)

Nije znao šta ga je snašlo! Miljana Kulić navalila na Karića: Ja ako ga ne osetim, džabe sam ušla! (video)

Kurir 06.02.2020
Stefanu Kariću se nakon velikih svađa ipak pomirio sa Miljanom Kulić i dopustio joj da spava pored njega u istom krevetu. Miljana je i posle toga nastavila sa svojim igricama na Karićev račun. "Gde je moj najbolji krevetić na svetu? Zaljubljeno sam… »
Miljana Kulić se uvukla u krevet Stefana Karića! (VIDEO)

Miljana Kulić se uvukla u krevet Stefana Karića! (VIDEO)

Svet plus 06.02.2020
Ovo dvoje zadrugara zadnjih nekoliko dana imaju žestoke svađe, prilikom čega su izgovorili jedno drugome niz uvreda. Međutim, Karić je tome stao na put, te su tokom jutra zakopali ratne sekire. Miljana Kulić se uvukla u krevet Stefana Karića, pa mu… »
Karić i Miljana zakopali ratne sekire, završili u krevetu: Prvo pao poljubac, pa ga je Kulićeva zamolila jedno! (video)

Karić i Miljana zakopali ratne sekire, završili u krevetu: Prvo pao poljubac, pa ga je Kulićeva zamolila jedno! (video)

Kurir 06.02.2020
Stefan Karić i Miljana Kulić žestoko su zaratili, ali su se ipak pomirili u toku dana. Ono što je zanimljivo je da su na kraju zajedno završili u krevetu. Miljana i Stefan zakopali su "ratne sekire", pa su se čak i poljubili, a onda je Kulićeva… »

Vesti dana »