Povezane vesti
Stručnjaci: Na ivici siromaštva živi oko 1,8 miliona ljudi, potrebna strategija
N1 Info 06.02.2020
Mere štednje koje je Vlada Srbije počela da uvodi od 2012. godine ugrozile su neka od osnovnih socijalnih i ekonomskih prava građana, jedan je od zaključaka Inicijative A 11. Izveštaj ove Inicijative ukazuje i na to da se u Srbiji vodi nedovoljno… »
Ćurčić: Mere štednje uvođene od 2012. ugrozile ekonomska i socijalna prava ljudi
N1 Info 06.02.2020
Koordinator A11 inicijative za ekonomska i socijalna prava Danilo Ćurčić rekao je da su mere štednje koje je Vlada Srbije počela da uvodi od 2012. godine, a među kojima su smanjenje penzija, povećanje poreskih opterećenja za najsiromašnije, smanjenje… »
Mere štednje podnose najsiromašniji
Danas 06.02.2020
A11 - Inicijativa za ekonomska i socijalna prava: Koliko su mere štednje Vlade Srbije uticale na socijalna prava građana Mere štednje podnose najsiromašniji, a građani ne mogu da štite socijalna prava pred međunarodnim telima, piše u svom izveštaju A11 –… »
Vesti dana »
Policija u Nemačkoj izvela dve osobe iz banke posle uzbune da su otete, ali nije našla počinioce
Radio sto plus pre 51 minutajoš 36 povezanih
Ministarstvo objavilo nove cene goriva: Evo koliko ćemo plaćati dizel i benzin
InfoKG pre 4 satijoš 41 povezana
MOL Grupa ostvarila dobit i planira kupovinu NIS uprkos padu profita i geopolitičkim izazovima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih
Promenljivo i toplo vreme u Srbiji uz lokalne pljuskove i grmljavinu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana



