Povezane vesti

Tim ne može da prežali od Đokovića: Ljut sam na sebe!

Tim ne može da prežali od Đokovića: Ljut sam na sebe!

Hot sport 06.02.2020
Novak Đoković je osvojio osmu titulu šampiona Australijan opena pobedom nad Dominikom Timom, koji teško proživljava kroz taj poraz. Austrijanac je bio nadomak trijumfa, što bi mu bio prvi Gren Slem u karijeri, ali nije uspeo da prelomi meč u svoju… »
"Ugledaću se na Marija, on je gubio prva 4 GS finala"

"Ugledaću se na Marija, on je gubio prva 4 GS finala"

N1 Info 06.02.2020
Austrijanac Dominik Tim nije previše zabrinut što ni iz trećeg pokušaja nije uspeo da osvoji Gren slem titulu. Tim je u nedavnom finalu Australijan opena poražen od Novaka Đokovića. To je njegov treći poraz u borbi za trofej na Slemovima, posle… »
"Ne poštuju ga zato što je iz male: Zemlje!" Legendarni teniser branio Novaka Đokovića od Vilandera i zapadnih medija

"Ne poštuju ga zato što je iz male: Zemlje!" Legendarni teniser branio Novaka Đokovića od Vilandera i zapadnih medija

Sportal blic 06.02.2020
Nekadašnji hrvatski teniser, i trener Nikola Pilić, govorio je o nedavno završenom Australijan openu, ali i o budućnosti Novaka Đokovića, kojeg je i sam trenirao. Pilić je rekao da je srpski teniser finale protiv Dominika Tima igrao pod velikim… »
"Siguran sam da Novak može da trijumfuje u Parizu"

"Siguran sam da Novak može da trijumfuje u Parizu"

N1 Info 06.02.2020
Legendarni Lejton Hjuit ističe da Novak Đoković ima realne šanse da trijumfuje na Rolan Garosu ove godine. Srpski teniser osvojio je prethodnog vikenda rekordnu osmu titulu na Australijan Openu. Đoković je u velikom finalu pobedio Dominika Tima… »
Pilić: Ako bude zdrav, Nole ruši sve rekorde... Zapadni mediji i Vilander krivi za loš odnos publike...

Pilić: Ako bude zdrav, Nole ruši sve rekorde... Zapadni mediji i Vilander krivi za loš odnos publike...

Sportski žurnal 06.02.2020
Moći će da igra još tri, četiri godine i to je dovoljno – ističe Nikola. U temeljima svih uspeha Novaka Đokovića ugrađeno je ime Nikole Pilića. Kod njega je u Minhenu učio tenis kao junior, on je uz selektora Bogdana Obradovića bio za… »

Vesti dana »