Povezane vesti
Turci u novom filmu kneza Lazara predstavili kao tiranina: U klanju mu pomažu Milošević i Karadžić
Telegraf 07.02.2020
Film na specifičan način opisuje "kralja Lazara" kao krvoločnog osvajača žednog krvi sultana Mehmeda Osvajača. Najnoviji turski istorijski filmski spektakl "Turci idu mačem pravde“ pojavio se u bioskopima u toj zemlji, a biće prikazan i širom sveta… »
Bizarni turski „spektakl“: Kralj Lazar sa Miloševićem i Karadžićem pije krv iz lobanje sultana Mehmeda (video)
Večernje novosti 06.02.2020
Najnoviji turski istorijski filmski spektakl „Turci dolaze“ pojavio se u bioskopima u toj zemlji, a biće prikazan i širom sveta. Najnoviji turski istorijski filmski spektakl „Turci dolaze“ pojavio se u bioskopima u toj zemlji, a biće prikazan i širom… »
Kako Turci predstavljaju osmansku istoriju kroz modernu Erdoganovu filmsku propagandu: Jedan je uskomešao sprsku javnost
Blic 06.02.2020
Kontoverzni film turske produkcije "Turci dolaze: Mač pravde" svojom radnjom uskomešao je srpsku javnost, kako običan svet, tako i eminentne istoričare. Iako smo navikli da nas svetska kinematografija predstavlja kao "loše momke", istorijski spektakl… »
Vesti dana »
Šok na Rolan Garosu - neće se igrati drugo polufinale: Koboli direktno prošao u meč za titulu
Nova pre 5 minutajoš 14 povezanih







