Povezane vesti

Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu, neće biti pomeranja ka NATO integracijama

Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu, neće biti pomeranja ka NATO integracijama

Novi magazin 07.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da nema prejudiciranja članstva BiH u NATO i da će za svaku eventualnu odluku o NATO integracijama BiH biti neophodna nova odluka Predsedništva BiH i Predstavničkog doma… »
Dodik: Neće biti ni koraka ka NATO-u

Dodik: Neće biti ni koraka ka NATO-u

Slobodna Evropa 07.02.2020
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik izjavio je danas da BiH neće ostvariti nijedan korak ka integraciji u NATO i da neće biti knjiženja vojne imovine dok vlast čini SNSD i njegovi partneri. "Dok moji ljudi sjede u Predstavničkom domu Parlamentarne… »
Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu neće biti pomeranja ka NATO integracijama

Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu neće biti pomeranja ka NATO integracijama

Politika 07.02.2020
BANjALUKA – Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da nema prejudiciranja članstva BiH u NATO i da će za svaku eventualnu odluku o NATO integracijama BiH biti neophodna nova odluka Predsedništva BiH i… »
Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu, neće biti pomeranja ka NATO

Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu, neće biti pomeranja ka NATO

N1 Info 07.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je u Banjaluci da nema prejudiciranja članstva BiH u NATO i da će za svaku eventualnu odluku o NATO integracijama BiH biti neophodna nova odluka Predsedništva BiH i Predstavničkog doma parlamenta… »
Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu, neće biti pomeranja ka NATO integracijama

Dodik: Dok smo moji ljudi i ja u Sarajevu, neće biti pomeranja ka NATO integracijama

Kurir 07.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da nema prejudiciranja članstva BiH u NATO i da će za svaku eventualnu odluku o NATO integracijama BiH biti neophodna nova odluka Predsedništva BiH i Predstavničkog doma… »
Dodik: Razvaliću put BiH ka NATO

Dodik: Razvaliću put BiH ka NATO

Dnevnik 07.02.2020
SARAJEVO: Član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će učiniti sve da napredak BiH na putu ka integracijama u NATO "razvali" i da se BiH neće pomeriti ni korak napred na tom putu sve dok on sedi u Predsedništvu BiH, prenosi kliks.ba. Dodik je… »

Vesti dana »