Povezane vesti
Vremenska prognoza za vikend
Subotica.com 07.02.2020
Tokom sutrašnjeg dana, temperatura će se kretati u rasponu od -5 do 4 stepena, a duvaće slab, pretežno severoistočni vetar, brzinom do 3 metra u sekundi. Dan će obeležiti vedro, sunčano i hladno vreme. Jutarnje časove obeležiće vedro i hladno vreme, s… »
Ujutru mraz i magla, tokom dana vedro
Radio 021 07.02.2020
U Novom Sadu u subotu jutro hladno sa mrazom i maglom. Tokom dana pretežno vedro. Duvaće slab do umeren severozapadni vetar, krajem dana u skretanju na jugoistočni. Minimalna temperatura -5°C, maksimalna dnevna 4°C. U nedelju jutro vedro i hladno sa… »
Vesti dana »

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 47 minutajoš 1 povezana