Повезане вести
Стигли налази - у Загребу нема коронавируса
Мондо 08.02.2020
Министар здравља Хрватске Вили Берош изјавио је да су у загребачку инфективну болницу Др. Фран Михаљевић примљена двојица мушкараца са сумњом на коронавирус. Резултати потврдили да нису заражени. Министар здравља Хрватске… »
Пацијенти из загребачке болнице 'немају коронавирус'
Слободна Европа 08.02.2020
Хрватски држављанин, који је 8. вељаче хоспитализиран у Загребу, нема коронавирус, јавили су хрватски медији. Хрватски држављанин, који је чекао резултате тестирања, био је мјесец дана у Кини, а након повратка почео је… »
Двојица мушкараца у Загребу немају коронавирус
Радио 021 08.02.2020
Код оба мушкарца која су у суботу примљена у Клинику за инфективне болести "Фран Михаљевић" у Загребу утврђено је да нису заражени коронавирусом, рекао је за Хину министар здравства Били Берош. Негативан налаз на тај вирус… »
Два мушкарца у Загребачкој болници због сумње на коронавирус
Дневник 08.02.2020
ЗАГРЕБ: У загребачку инфективну болницу "Др Фран Михаљевић" примљена су два мушкарца са сумњом на коронавирус, саопштио је данас хрватски министар здравства Вили Берош. Он је рекао да засад они немају озбиљнијих здравствених… »
Вести дана »
Ђедовић Хандановић представила три приоритета за 2026. годину: Прекид санкција НИС-у на првом месту
Телеграф пре 1 сатјош 22 повезане
Да ли због раста тражње за евром овлашћене мењачнице могу да подигну курс
Наиссус инфо пре 1 сатјош 10 повезаних
Заражено више од 400 малишана, чак 14 жаришта у Београду: Како да препознате дечје глисте и како се лече
Нова пре 3 сатајош 3 повезане
НБС: Страног новца довољно, грађани да пријаве неправилности у мењачницама
Екапија пре 8 минутајош 24 повезане





