Povezane vesti
Angela Merkel pozvala premijera lažne države: Aljbin Kurti ide u posetu Berlinu
Srbija danas 08.02.2020
Nemački ambasador na tzv. Kosovu Kristijan Helt predao je ''premijeru'' Aljbinu Kurtiju poziv nemačke kancelarke Angele Markel da poseti Berlin. On je na fejsbuku napisao da tzv. Kosovo i kosovski narod zaslužuju da se idu napred i da imaju dobru… »
Angela Merkel pozvala Albina Kurtija u posjetu Berlinu
Al Jazeera 08.02.2020
Njemačka kancelarka je u pismu Kurtiju istakla da su pred Vladom Kosova značajni i teški zadaci. Njemački ambasador na Kosovu Christian Heldt predao je u subotu premijeru Kosova Albinu Kurtiju poziv njemačke kancelarke Angele Markel da posjeti Berlin. On… »
Merkelova pozvala Kurtija u posetu Berlinu
Novi magazin 08.02.2020
Nemački ambasador na Kosovu Kristijan Helt predao je danas premijeru Kosova Aljbinu Kurtiju poziv nemačke kancelarke Angele Markel da poseti Berlin. On je na fejsbuku napisao da Kosovo i kosovski narod zaslužuju da se idu napred i da imaju dobru… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 6 satijoš 9 povezanih

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 9 satijoš 3 povezane