Povezane vesti

Ignorisao Novaka Đokovića! Federer: Nije strašno ako me Rafael Nadal prestigne!

Ignorisao Novaka Đokovića! Federer: Nije strašno ako me Rafael Nadal prestigne!

Sportal blic 09.02.2020
Prethodnih dana među ličnostima iz sveta tenisa vodi se polemika oko toga ko je najbolji igrač svih vremena, a kao glavnu opasku, mnogi koriste broj osvojenih grend slem titula. U tu raspravu se uključio i Rodžer Federer - izostavivši iz diskusije… »
Lejver nema dilemu: Federer najveći u ovoj eri

Lejver nema dilemu: Federer najveći u ovoj eri

N1 Info 09.02.2020
Legendarni Australijanac Rod Lejver smatra da je Rodžer Federer najbolji teniser sadašnje ere. Švajcarac je rekorder po broju Gren slemova (20), a od početka karijere 1998. godine osvojio je ukupno 103 trofeja. Trocifren broj titula u Open eri imao je… »
Rodžer bez reči o Novaku: "Ako me Rafa stigne - OK"

Rodžer bez reči o Novaku: "Ako me Rafa stigne - OK"

N1 Info 09.02.2020
Švajcarski teniser Rodžer Federer kaže da se nada da će osvojiti još neku Gren slem titulu, ali da ne bi imao problem ukoliko ga po broju trofeja sustigne Rafael Nadal. Švajcarac je rekorder sa 20 Slemova, Španac ima jedan manje, dok je Novak… »
Glas legende svetskog tenisa: Novak nije najbolji svih vremena, ja bih pre glasao za Rodžera…

Glas legende svetskog tenisa: Novak nije najbolji svih vremena, ja bih pre glasao za Rodžera…

Hot sport 09.02.2020
Legendarni teniski as Rod Lejver jeste fan Novaka Đokovića, ali je ipak veći poštovalac karijere Rodžera Federera. U intervjuu za ‘Herald’ i ‘Tajms’ čuveni Australijanac je pričao o današnjem tenisu. – Moderna tehnologija kojom se sada… »
Federer tvrdi da mu Novak nije pretnja: Konkurenta vidi samo u Nadalu

Federer tvrdi da mu Novak nije pretnja: Konkurenta vidi samo u Nadalu

Vesti online 09.02.2020
Švajcarski teniser Rodžer Federer trenutno je rekorder po broju osvojenih grend slemova (20), a iako Nadalu „beži“ za 2 titule, a Đokoviću za 3, smatra da samo Španac može da ga ugrozi. Naime, Švajcarac je istakao da se nada da će osvojiti… »
Strašan udar na Novaka! Legendarni Rod Lejver: Đoković najbolji u istoriji? Pa, on nije najbolji ni u ovoj eri!

Strašan udar na Novaka! Legendarni Rod Lejver: Đoković najbolji u istoriji? Pa, on nije najbolji ni u ovoj eri!

Sportal blic 09.02.2020
Novak Đoković je posle osvajanja rekordne titule na Australijan openu dobio udarac kome se malo nadao. I to, ni manje, ni više, od Roda Lejvera, legende "belog sporta" po kome ime nosi arena na kojoj je Nole osam puta osvajao grend slem u Melburnu… »
Za svetsku legendu tenisa Federer je najbolji u eri u kojoj igra: Đoković ne bi trebalo za to da mari

Za svetsku legendu tenisa Federer je najbolji u eri u kojoj igra: Đoković ne bi trebalo za to da mari

Večernje novosti 09.02.2020
Da najbolja trojka danas igra sa drvenim reketima ne bi mogla mnogo udaraca da odigra, rekao je poznati Australijanac. Rod Lejver, legendarni teniser u čiju je čast centralni teren na Australijan openu dobio ime, posle prvog Grend slema u sezoni rekao… »

Vesti dana »