Povezane vesti

Vučić: Zamolio sam Lončara da se izvini zbog uvredljive izjave o Crnogorcima

Vučić: Zamolio sam Lončara da se izvini zbog uvredljive izjave o Crnogorcima

Slobodna Evropa 09.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u nedelju da je zamolio ministra zdravlja Zlatibora Lončara da se izvini zbog izjave kojom je uvredio crnogorski narod. Vučić je, tokom obilaska Vojske Srbije u kasarni na Topčideru, rekao novinarima da… »
Vučić: Lončar da se izvini zbog izjave o Crnogorcima

Vučić: Lončar da se izvini zbog izjave o Crnogorcima

Mondo 09.02.2020
Predsednik Srbije izjavio je danas da je zamolio ministra Zlatibora Lončara da se izvini zbog nedavne izjave o Crnogorcima u srpskom zdravstvu, ali i istakao da će Srbija nastaviti da pita za položaj svog naroda i svetinja SPC u Crnoj Gori. Podeli… »
Vučić: Manjak radnika u Beogradu zbog većeg standarda

Vučić: Manjak radnika u Beogradu zbog većeg standarda

Beta 09.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da stanovnici Beograda sada imaju viši standard i da želje bolje i plaćenije poslove, što je, kako je ocenio, dovelo do toga da ne postoji dovoljno radnika. Vučić je, tokom obilaska Vojske Srbije u… »
Vučić: Zamolio sam Lončara da se izvini zbog izjave o crnogorskom narodu

Vučić: Zamolio sam Lončara da se izvini zbog izjave o crnogorskom narodu

N1 Info 09.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je da je zamolio ministra zdravlja Zlatibora Lončara da se izvini zbog izjave kojom je uvredio crnogorski narod. Vučić je, tokom obilaska Vojske Srbije u kasarni na Topčideru, rekao novinarima da "misli da… »
Vučić očekuje od Lončara da se izvini zbog izjave o Crnogorcima

Vučić očekuje od Lončara da se izvini zbog izjave o Crnogorcima

RTS 09.02.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je zamolio ministra Zlatibora Lončara da se izvini zbog nedavne izjave o Crnogorcima u srpskom zdravstvu, ali i istakao da će Srbija nastaviti da pita za položaj svog naroda i svetinja SPC u Crnoj Gori… »
Vučić: Zamolio sam Lončara da se izvini zbog izjave kojom je uvredio crnogorski narod

Vučić: Zamolio sam Lončara da se izvini zbog izjave kojom je uvredio crnogorski narod

Novi magazin 09.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da je zamolio ministra zdravlja Zlatibora Lončara da se izvini zbog izjave kojom je uvredio crnogorski narod. Vučić je, tokom obilaska Vojske Srbije u kasarni na Topčideru, rekao novinarima da "misli… »
Krivična prijava protiv Lončara zbog izjave o Crnogorcima, Vučić očekuje da se izvini

Krivična prijava protiv Lončara zbog izjave o Crnogorcima, Vučić očekuje da se izvini

Radio 021 09.02.2020
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da mu je žao ako se neko osetio uvređen ili diskriminisan posle njegove izjave o Crnogorcima na rukovodećim mestima u srpskom zdravstvu, jer mu to, kako ističe, nije bila namera. Ipak, objašnjava… »
Vučić: Lončar da se izvini, ali mi ćemo i dalje brinuti o Srbima

Vučić: Lončar da se izvini, ali mi ćemo i dalje brinuti o Srbima

Telegraf 09.02.2020
Vučić je odbacio i optužbe iz Crne Gore da Srbija želi politički obračun sa tom zemljom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je zamolio ministra Zlatibora Lončara da se izvini zbog nedavne izjave o Crnogorcima u srpskom… »

Vesti dana »