Povezane vesti
Pijani vozač pokosio ženu i njenog maloletnog sina
Alo 09.02.2020
Saobraćajna nesreća se dogodila u 14.10 časova u Ulici Kninske kapije. Četrdesetosmogodišnja žena poginula je danas u Drvaru, a njen maloletni sin teško je povređen kada je na njih naleteo automobil, rečeno je Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova… »
Pijan pokosio pešake: Majka (48) poginula na licu mesta, maloletni sin teško povređen
Blic 09.02.2020
Četrdesetosmogodišnja žena poginula je danas u Drvaru, a njen maloletni sin teško je povređen kada je na njih naleteo automobil, rečeno je Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Livanjskog kantona. Portparol kantonalnog MUP-a Ivica Vrdoljak rekao je da… »
Pijan pokosio pešake: Majka na licu mesta mrtva, dete se bori za život
Mondo 09.02.2020
Pijani vozač u Drvaru pokusio automobilom majku koja je na licu mesta preminula, maloletni sin teško povređen. Pijani vozač u Drvaru pokusio automobilom majku koja je na licu mesta preminula, maloletni sin teško povređen. Četrdesetosmogodišnja žena… »
Vesti dana »

Nova dokumentarna se0rija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 8 minutajoš 1 povezana

Rubio oštro reagovao na presudu Bolsonaru zbog pokušaja državnog udara: "Ovo je lov na veštice!"
Telegraf pre 2 satajoš 6 povezanih