Povezane vesti

Šest osoba povređeno u centru Beograda: Udario trolejbus i tojotu pa pobegao taksijem

Šest osoba povređeno u centru Beograda: Udario trolejbus i tojotu pa pobegao taksijem

Kurir 10.02.2020
Očevici kažu da su putnici iz „renoa“ pričali na engleskom. Šest osoba povređeno je juče oko 18 sati u sudaru tri vozila na uglu Takovske i Svetogorske ulice u centru Beograda. Kako saznajemo, nesreća se dogodila kad je „reno megan“ najpre… »
U sudaru u centru Beograda povređeno šest osoba, među kojima i beba

U sudaru u centru Beograda povređeno šest osoba, među kojima i beba

Danas 09.02.2020
U sudaru dva automobila i trolejbusa u centru Beograda povređeno je šest osoba, medju kojima i 14-mesečna beba, preneli su večeras mediji. Sudar se dogodio oko 17.20 na raskrsnici Takovske i Ulice Ilije Garašanina. Po navodima medija, automobil… »
"Izleteli su iz slupanog auta, seli u taksi i pobegli": Detalji nesreće u Takovskoj u kojoj je povređeno šestoro ljudi…

"Izleteli su iz slupanog auta, seli u taksi i pobegli": Detalji nesreće u Takovskoj u kojoj je povređeno šestoro ljudi…

Blic 09.02.2020
"Odjednom sam osetio strahovit udarac. Nekoliko trenutaka kasnije, video sam vozača i putnike iz vozila koje je udarilo u moje, kako izlaze iz auta, ulaze u taksi i nestaju. Sa mnom su u tom momentu bile supruga, ćerka i unuka od 14 meseci". Ovako za… »

Vesti dana »