Povezane vesti

Meštanin sela kod Kladova došao u policiju i rekao da je ubio svoju suprugu

Meštanin sela kod Kladova došao u policiju i rekao da je ubio svoju suprugu

Radio 021 10.02.2020
D.S. (41), koju je u toku prethodne noći nožem izbo suprug Z.S. (46), preživela je napad i prevezena je u Zdravstveni centar u Kladovu. Z.S. iz okoline Kladova nožem je izbo suprugu u porodičnoj kući i sam se prijavio policiji u Kladovu. Kako je… »
Užas u Kladovu: Muškarac izbo suprugu nožem, pa otišao u policiju i rekao šta je uradio

Užas u Kladovu: Muškarac izbo suprugu nožem, pa otišao u policiju i rekao šta je uradio

Telegraf 10.02.2020
Zoran je tražio od policije da ga uhapsi, a njemu je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati. Zoran S. (46) iz sela Novi Sip kod Kladova pokušao je noćas da ubije svoju suprugu Draganu S. (46). On ju je izbo nožem, pa se sam prijavio policiji… »
Muž pokušao da ubije ženu nožem kod Kladova

Muž pokušao da ubije ženu nožem kod Kladova

RTS 10.02.2020
U noći između nedelje i ponedeljka, u selu Novi Sip kod Kladova, prema nepotvrđenim informacijama, meštanin Z.S. izbo je svoju suprugu D.S. nožem. Osumnjičeni se kasnije, oko 3 sata, sam prijavio policiji i priznao šta je uradio. Policajci su… »
Beg je spasio sigurne smrti: Zoran je nožem nasrnuo na suprugu, pa se predao policiji, ona je uprkos ranama uspela da utekne i…

Beg je spasio sigurne smrti: Zoran je nožem nasrnuo na suprugu, pa se predao policiji, ona je uprkos ranama uspela da utekne i…

Blic 10.02.2020
Dragana S. (41) na koju je suprug nasrnuo jutros u selu Novi Sip kod Kladova, sigurne smrti spasila se tako što je uspela da pobegne od razjarenog muža, saznaje "Blic". Ipak, nesrećnica je zadobila dve ubodne rane nožem i više posekotina, zbog čega… »
UBISTVO KOD KLADOVA Izbo suprugu, pa tražio od policije da ga uhapsi

UBISTVO KOD KLADOVA Izbo suprugu, pa tražio od policije da ga uhapsi

Dnevnik 10.02.2020
Stravično ubistvo dogodilo se prošle noći u selu Novi Sip kod Kladova kada je Zoran S. (46) nasmrt izbo svoju suprgu Draganu S. (46). On se sam prijavio policiji oko 3 sata posle ponoći kada je dežurnom policajcu rekao da je suprugu izbo nožem… »

Vesti dana »