Povezane vesti

Mihajlović: Napadi na mene će se nastaviti, smetaju im naši rezultati

Mihajlović: Napadi na mene će se nastaviti, smetaju im naši rezultati

N1 Info 10.02.2020
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović izjavila je da je uverena da će se politički napadi na nju nastaviti, jer, kako je rekla, nekima smetaju rezultati koje je njeno ministarstvo napravilo. Izvor: N1 "Napada… »
Mihajlović: Napadaju me oni kojima smeta šta smo napravili

Mihajlović: Napadaju me oni kojima smeta šta smo napravili

Dnevnik 10.02.2020
VRANjE: Napadaju me oni kojima smeta sve ono što smo napravili, između ostalog 350 kilometara auto-puteva u Srbiji, rekla je danas potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović. Ministarka je to rekla… »
Mihajlović: Stanovi za pripadnike službi bezbednosti biće prvo useljeni u Vranju

Mihajlović: Stanovi za pripadnike službi bezbednosti biće prvo useljeni u Vranju

N1 Info 10.02.2020
Ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović izjavila je danas da se u komunalnu infrastrukturu u Vranju, koja će biti završena do kraja 2021. godine, ulaže 32 miliona evra, te da to podrazumeva projekte za vodosnabdevanje, prečistače otpadnih voda… »
Mihajlovićeva u Vranju: Stanovi za vojsku i policiju u martu

Mihajlovićeva u Vranju: Stanovi za vojsku i policiju u martu

RTS 10.02.2020
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović obišla je završne radove na izgradnji stanova za snage bezbednosti i prisustvovala početku radova na izgradnji postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u Vranju. Zorana… »

Vesti dana »