Povezane vesti

"Neko vreme sam na bajsu": Sergej Trifunović nakon udesa: "Gospodina sam otpratio do ambulante u Novim Banovcima, nadam se da…

"Neko vreme sam na bajsu": Sergej Trifunović nakon udesa: "Gospodina sam otpratio do ambulante u Novim Banovcima, nadam se da…

Blic 10.02.2020
Nakon udesa, koji se dogodio preksinoć na novosadskom autoputu, i čiji je glavni učesnik bio lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović, oglasio se i on sam, koji je poručio da će ubuduće, neko vreme biti na "bajsu". On je to naveo na… »
Sergej se oglasio o udesu koji je skrivio: Od sada vozim bajs, nije mi dobro kad pomislim šta je moglo da bude

Sergej se oglasio o udesu koji je skrivio: Od sada vozim bajs, nije mi dobro kad pomislim šta je moglo da bude

Kurir 10.02.2020
Sergej Trifunović se oglasio na Tviteru povodom udesa koji je imao preksinoć, kazavši da ga je "realnost udarila" i da je shvatio da drugi trpi posledice zbog njegovog ponašanja. - Neko vreme sam na bajsu - počinje on aludirajući da neće voziti… »
Trifunović posle drugog udesa: Neko vreme sam na bajsu

Trifunović posle drugog udesa: Neko vreme sam na bajsu

Mondo 10.02.2020
Lider Pokreta slobodnih građana i glumac Sergej Trifunović se oglasio nakon udesa koji je imao subotu uveče. Kaže da ga je "realnost udarila" i da je shvatio da drugi trpi posledice zbog njegovog ponašanja. Lider Pokreta slobodnih građana i glumac… »

Vesti dana »