Povezane vesti

Javila se majka nestale devojčice: Iskočila je kroz prozor, uzela ključ auta, čekala su je 3 momka

Javila se majka nestale devojčice: Iskočila je kroz prozor, uzela ključ auta, čekala su je 3 momka

Telegraf 10.02.2020
Devojčica M. J. iz sela kod Prokuplja pobegla je od kuće 8. februara u pola 1 ujutru. Devojčica M. J. (14) iz sela Bublica kod Prokuplja nestala je 8. februara pola sata iza ponoći, i od tada njeni roditelji nemaju nikakve informacije o njoj, kako… »
"Tražila sam je kod roditelja njenog dečka, oni su me napali i oterali": Obrt u slučaju devojčice iz Prokuplja, majka tvrdi…

"Tražila sam je kod roditelja njenog dečka, oni su me napali i oterali": Obrt u slučaju devojčice iz Prokuplja, majka tvrdi…

Večernje novosti 10.02.2020
Nataša navodi da njena ćerka nije ponela novac sa sobom, i da nema šta da jede, kao i da smatra da ih neko hrani ili da kradu. MAJKA devojčice Marije Jovanović (14), koja se vodila kao nestala, a za koju je MUP ranije danas potvrdio da je pronađena… »
Pre dva dana nestala devojčica iz Leskovca

Pre dva dana nestala devojčica iz Leskovca

Jugmedia 10.02.2020
Marija Jovanović (14) iz Leskovca nestala je 8. februara i za njom traga policija u Prokuplju jer je poslednji put viđena u selu Bublica u Topličkom okrugu. Prema informacijama, na sebi je imala tanku crnu jaknu i crne helanke. Poslednji put je viđena… »

Vesti dana »