Povezane vesti
Vukotić u zatvoru pod stražom 24 sata
RTV 10.02.2020
PODGORICA - Jedan od navodnih šefova crnogorskog škaljarskog klana Jovan Vukotić nalazi se pod stražom 24 sata u istražnom zatvoru u Spužu, a sam ne izlazi u šetnju niti se može sresti sa bilo kojim drugim zatvorenikom. Kako prenosi podgorički… »
Vukotić u zatvoru pod stražom 24 sata
Politika 10.02.2020
PODGORICA - Jedan od navodnih šefova crnogorskog škaljarskog klana Jovan Vukotić nalazi se pod stražom 24 sata u istražnom zatvoru u Spužu, a sam ne izlazi u šetnju niti se može sresti sa bilo kojim drugim zatvorenikom. Kako pišu podgoričke… »
Vođi škaljaraca niko ne sme da priđe: Vukotiću kavčani zviždali u zatvoru, uvedene posebne mere
Telegraf 10.02.2020
Zatvorski policajci 24 sata stoje ispred sobe na trećem spratu Istražnog zatvora u Spužu, u koju je preksinoć smešten Kotoranin Jovan Vukotić. Jedan od navodnih šefova škaljarskog kriminalnog klana, uz nadzor službenika, sam izlazi u šetnju i ne… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana