Povezane vesti
Državljanka Kine primljena u bolnicu u Splitu nema koronavirus
Blic 11.02.2020
Klinika za infektologiju KBC-a Split saopštila je danas da državljanka Kine, koja je primljena u bolnicu sa respiratornim simptomima, nema korona virus. Ona je bila u izolaciji zbog sumnje da je zaražena koronavirusom. Analiza krvi i briseva grla… »
U KBC Split primljena još jedna osoba pod sumnjom na zarazu
Dnevnik 11.02.2020
SPLIT: U KBC Split u poneđeljak je primljena još jedna osoba za koju se sumnja na zarazu koronavirusom, objavila je Slobodna Dalmacija. To je, kako se navodi, druga osoba koja je primljena na splitsku Infektologiju, a kod koje postoji sumnja na… »
Vesti dana »
Napadač koji je pucao na Trampovoj večeri otkrio ko su bile mete! Upao u luksuzni hotel naoružan do zuba: Policija otkrila nove detalje pucnjave u Vašingtonu
Blic pre 16 minutajoš 71 povezana
Svetski lideri osudili pucnjavu u Vašingtonu, na događaju kojem je prisustvovao Tramp
RTV pre 46 minutajoš 81 povezana
Ovaj deo Srbije već na udaru olujnog vetra! Biće i do 26 stepeni: Evo kada stiže zahlađenje sa padavinama
Telegraf pre 6 minutajoš 22 povezane
"Video sam da mi prilazi neko veliki kao pakao": Igrač Minesote provocirao, pa dobio Jokićevu lekciju
Mondo pre 36 minutajoš 76 povezanih



