Povezane vesti

Crna Gora i Srbija: Nastavak šumova na vezama

Crna Gora i Srbija: Nastavak šumova na vezama

Glas Amerike 11.02.2020
Šef crnogorske diplomatije Srđan Darmanović potvrdio je da je delegaciji Ministarstva odbrane i Vojske Srbije dozvoljeno da uđu u Crnu Goru “u posjetu koja nije državna”, navodeći da "korišćenje vojne uniforme nije opcija koja se razmatra"… »
"Nećete me sprečiti da budem uz Srbe!" Ministar Vulin oštro odgovorio ministru spoljnih poslova Crne Gore!

"Nećete me sprečiti da budem uz Srbe!" Ministar Vulin oštro odgovorio ministru spoljnih poslova Crne Gore!

Srbija danas 11.02.2020
Ministar odbrane Republike Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da niko i ništa ne može da ga spreči da bude uz Srbe zauvek! Ministar odbrane Aleksandar Vulin odgovorio je ministru spoljnih poslova Crne Gore Srđanu Darmanoviću, povodom njegove izjave… »
Vulin: Srbija će Srbe u Crnoj Gori čuvati `šta god da im se dešava`

Vulin: Srbija će Srbe u Crnoj Gori čuvati `šta god da im se dešava`

Beta video 11.02.2020
BEOGRAD - Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin zatražio je danas od vlasti Crne Gore da brinu o Srbima koji žive u toj državi ali i dodao da će Srbija ``čuvati i braniti Srbe gde god da oni žive i šta god da im se dešava``. Beta/MOD… »
Delegacija Ministarstva odbrane i Vojske Srbije položila venac na grob Pavla Bulatovića

Delegacija Ministarstva odbrane i Vojske Srbije položila venac na grob Pavla Bulatovića

Beta video 11.02.2020
BEOGRAD - U Rovcima kod Kolašina, održan je pomen ministru odbrane SRJ Pavlu Bulatoviću, mučki ubijenom pre dve decenije u Beogradu. (pokrivalice) Beta/MOD… »
Vulin: Branićemo i čuvati Srbe gde god da žive i šta god da im se dešava

Vulin: Branićemo i čuvati Srbe gde god da žive i šta god da im se dešava

N1 Info 11.02.2020
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin zatražio je od vlasti Crne Gore da brinu o Srbima koji žive u toj državi ali i dodao da će Srbija "čuvati i braniti Srbe gde god da oni žive i šta god da im se dešava". Izvor: Agencije On je u Rovcima kod… »
Ambasador Božović: Vulin i delegacija došli avionom, nisu bili u uniformama

Ambasador Božović: Vulin i delegacija došli avionom, nisu bili u uniformama

N1 Info 11.02.2020
Ambasador Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović rekao je da su ministar odbrane Aleksandar Vulin i delegacija na pomen bivšem ministru odbrane SRJ Pavlu Bulatoviću došli vladinim avionom u Crnu Goru i da nisu bili u uniformama. "Došli su u civilnim… »
Ambasador Srbije: Delegacija ministra odbrane došla u civilnim odelima

Ambasador Srbije: Delegacija ministra odbrane došla u civilnim odelima

Novi magazin 11.02.2020
Ambasador Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović rekao je da su ministar odbrane Aleksandar Vulin i delegacija na pomen bivšem ministru odbrane SRJ Pavlu Bulatoviću danas došli vladinim avionom u Crnu Goru i da nisu bili u uniformama. "Došli su u… »
Darmanović: Vulinova poseta privatna, uniforme nisu po protokolu

Darmanović: Vulinova poseta privatna, uniforme nisu po protokolu

RTS 11.02.2020
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović rekao je da je poseta ministra odbrane Srbije Aleksandra Vulina Gornjim Rovcima bila privatna, dodajući da mu je rečeno da korišćenje uniforme nije opcija. Delegacija Srbije ušla je u Crnu Goru u… »
Ministar Vulin: Niste me sprečili da budem sa Srbima, ni nećete

Ministar Vulin: Niste me sprečili da budem sa Srbima, ni nećete

Sputnik 11.02.2020
Niste me sprečili da budem sa Srbima, ni nećete, izjavio je ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin povodom zabrane da naša delegacija uđe u Crnu Goru u uniformi Vojske Srbije. Vulin je reagovao i na izjavu ministra spoljnih poslova Crne Gore Srđana… »
MSP Crne Gore: Delegaciji Srbije dozvoljena poseta, ali bez vojnih uniformi

MSP Crne Gore: Delegaciji Srbije dozvoljena poseta, ali bez vojnih uniformi

Politika 11.02.2020
PODGORICA – Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović potvrdio je danas da je delegaciji Srbije dozovljeno da dođe u Crnu Goru u posetu koja nije državna, bez vojnih uniformi. Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin sa pomoćnikom… »
Ministar Vulin: I u Hrvatskoj su, kao danas u Crnoj Gori, zabranjivali srpsku uniformu

Ministar Vulin: I u Hrvatskoj su, kao danas u Crnoj Gori, zabranjivali srpsku uniformu

Sputnik 11.02.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin je nakon današnje posete Rovcu kod Kolašina i zabrani ulaska srpske delegacije u Crnu Goru u uniformama rekao da mu je žao što je srpska uniforma toliko strašna u Crnoj Gori. Vulin je predvodio delegaciju… »
Pripadnicima Vojske Srbije nije dozvoljeno da u uniformama uđu u Crnu Goru. Vulin: Nema provokacija

Pripadnicima Vojske Srbije nije dozvoljeno da u uniformama uđu u Crnu Goru. Vulin: Nema provokacija

Telegraf 11.02.2020
To se desilo uoči puta u Rovca kod Kolašina, gde je planirano da ministar odbrane Republike Srbije položi venac kod spomenika Pavlu Bulatoviću. Srpska vojna delegacija, na čijem je čelu ministar je Aleksandar Vulin, na kratko je zaustavljena na… »
Liturgiji povodom 20 godina od atentata na Pavla Bulatovića prisustvuju i predstavnici Srbije

Liturgiji povodom 20 godina od atentata na Pavla Bulatovića prisustvuju i predstavnici Srbije

RTV 11.02.2020
PODGORICA - Ministar odbrane Aleksandar Vulin sa članovima delegacije Ministarstva odbrane i Vojske Srbije prisustvovao je danas svetoj liturgiji u manastiru Kostrikovača u Rovcima kod Kolašina (Crna Gora), povodom 20 godina od atentata na saveznog… »
Oglasio se ministar Vulin: "Stigao sam u Crnu Goru, ne očekujem provokacije"

Oglasio se ministar Vulin: "Stigao sam u Crnu Goru, ne očekujem provokacije"

Srbija danas 11.02.2020
Crnogorske vlasti nisu dozvolile srpskoj vojnoj delegaciji da uđe u zemlju sa uniformama. Evo me u Crnoj Gori, u Rovcima kod Kolašina, i upravo je u manastiru Srpske pravoslavne crkve Kostrikovači završena zaupokojena liturgija za ministra odbrane SRJ… »
Vijesti: Najoštriji kritičar vlasti u Podgorici danas u Crnoj Gori

Vijesti: Najoštriji kritičar vlasti u Podgorici danas u Crnoj Gori

Politika 11.02.2020
PODGORICA – Ministar odbrane Srbije, Aleksandar Vulin, boraviće danas u Crnoj Gori, gde će u Gornjim Rovcima odati počast nekadašnjem ministru odbrane Pavlu Bulatoviću, pišu podgoričke Vijesti. Bulatović je ubijen decembra 2000. u Beogradu… »

Vesti dana »