Povezane vesti

Analiza Demostata: Izlazak na lokalne izbore dela opozicije čini ideju bojkota ,,mrtvom"

Analiza Demostata: Izlazak na lokalne izbore dela opozicije čini ideju bojkota ,,mrtvom"

Novi magazin 11.02.2020
Mogući izlazak nekih opozicionih lidera na lokalne izbore, ranije udruženih oko ideje bojkota svih nivoa redovnih izbora, i uticaj te evenutalne odluke na ideju bojkota, odnose u opoziciji i legitimizaciju vlasti predsednika Srbije Aleksandra Vučića… »
Demostat: Izlazak opozicije na lokalne izbore bi dao legitimitet vlasti u Srbiji

Demostat: Izlazak opozicije na lokalne izbore bi dao legitimitet vlasti u Srbiji

N1 Info 11.02.2020
Mogući izlazak nekih opozicionih lidera na lokalne izbore, ranije udruženih oko ideje bojkota svih nivoa redovnih izbora, i uticaj te evenutalne odluke na ideju bojkota, odnose u opoziciji i legitimizaciju vlasti predsednika Srbije Aleksandra Vučića… »
Čomić: Opet bih postupila isto, mnogi će se obradovati da me vide van DS

Čomić: Opet bih postupila isto, mnogi će se obradovati da me vide van DS

Novi magazin 11.02.2020
Poslanica Demokratske stranke u Skupštini Srbije Gordana Čomić izjavila je danas da se ne oseća odgovornom za "narušavanje" kampanje bojkota i stabilnosti DS, te da je odluka o ulasku u parlament kako bi obrazlagala predlog zakona koji je podnela… »
Čomić: Opet bih postupila isto, mnogi će se obradovati da me vide van DS

Čomić: Opet bih postupila isto, mnogi će se obradovati da me vide van DS

N1 Info 11.02.2020
Narodna poslanica Gordana Čomić izjavila je u Danu uživo da se ne oseća odgovornom za narušavanje kampanje bojkota i stabilnosti Demokratske stranke (DS), te da je odluka o ulasku u Skupštinu Srbije, kako bi obrazlagala predlog zakona koji je… »
Da sam Vučić…

Da sam Vučić…

Danas 11.02.2020
Moguća odluka Saše Paunovića, zamenika predsednika DS i predsednika opštine Paraćin, Nebojše Zelenovića, lidera Zajedno za Srbiju i gradonačelnika Šapca, ali i Marka Bastaća, člana Predsedništva SSP i predsednika beogradske opštine Stari… »
Stojanović: Opozicija što pre da odluči ko bojkotuje ko ide na izbore

Stojanović: Opozicija što pre da odluči ko bojkotuje ko ide na izbore

Beta 11.02.2020
Doktorand Fakulteta političkih nauka Boban Stojanović smatra da će Zajedno za Srbiju i Nebojša Zelenović ukoliko odluče da izadju na izbore u Šapcu, prestati da budu deo Saveza za Srbiju. U izjavi za Agenciju Beta on je procenio da to može da… »
Marko Bastać digao buru na tviteru: "Nisam potpisao, nisam glasao, jedino na Starom gradu možemo da pobedimo SNS"

Marko Bastać digao buru na tviteru: "Nisam potpisao, nisam glasao, jedino na Starom gradu možemo da pobedimo SNS"

Blic 11.02.2020
Predsednik opštine Stari grad Marko Bastać, koji je i predsednik beogradskog odbora Stranke slobode i pravde (SSP), čini se izlazi na izbore. Upravo to se nameće kao zaključak, ukoliko se pogleda serija tvitova koje je objavio na svom nalogu, u… »
Bastać za bojkot u Starom gradu

Bastać za bojkot u Starom gradu

Danas 11.02.2020
Očekuje se da u četvrtak Paunović i Zelenović saopšte odluku o izlasku na izbore u Paraćinu i Šapcu Marko Bastać, predsednik Beogradskog odbora Stranke slobode i pravde, ali i aktuelni predsednik beogradske opštine Stari Grad, uprkos tome da će… »

Vesti dana »