Povezane vesti
Bastać: Prošao rok za obnovu četiri bulevara, radovi obustavljeni
Novi magazin 11.02.2020
Predsednik beogradske opštine Stari grad Marko Bastać upozorio je danas da je od isteka prvobitnog roka za kompletan završetak radova na rekonstrukciji "četiri bulevara", od Vukovog spomenika do Kalemegdana, prošlo 40 dana, a da su radovi "obustavljeni… »
Bastać: Istekao rok za obnovu četiri bulevara, radovi obustavljeni na pola
N1 Info 11.02.2020
Predsednik beogradske opštine Stari grad Marko Bastać upozorio je da je od isteka prvobitnog roka za kompletan završetak radova na rekonstrukciji "Četiri bulevara" od Vukovog spomenika do Kalemegdana, prošlo 40 dana, a da su radovi u međuvremenu… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 2 satajoš 82 povezane

Svi u suzama zbog govora Saše matića! Ćerka ga ljubi, on se emotivnim rečima obratio gostima: Kad je zapevao pesmu Šabana Šaulića, Ilda prva zapevala (video)
Kurir pre 5 minutajoš 62 povezane

Minimalac pod pritiskom, Nikolić: "Inflacija će uzeti danak, realna vrednost minimalne zarade dosta niža"
Euronews pre 6 satijoš 41 povezana

Saopštenje Zvezde povodom uvredljivih grafita pred zgradom u kojoj živi Nikola Kalinić
Sportski žurnal pre 2 satajoš 17 povezanih

Potpuna obustava saobraćaja u centru Beograda: Uklanjaju se vozila, izmenjene trase gradskog prevoza
B92 pre 7 satijoš 25 povezanih