Povezane vesti
Fabrici: EU ne žmuri na probleme u Srbiji
Blic 11.02.2020
Evropska unija (EU) ne zatvara oči pred situacijom na političkoj sceni u Srbiji, kaže šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici, dodajući u prilog tome da Evropski parlament posreduje u međuparlamentarnom dijalogu od prošle godine pokušavajući da približi… »
Fabrici: EU ne žmuri na dešavanja u Srbiji kako tvrdi deo opozicije (VIDEO)
Beta 11.02.2020
Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem Fabrici odbacio je tvrdnje dela srpske opozicije da EU "žmuri" na pojedina dogadjanja u Srbiji jer želi da se reši status Kosova, i da je upravo pitanje Kosova razlog zbog kojeg predsednik Aleksandar Vučić… »
Fabrici: EU ne žmuri na dešavanja u Srbiji
Slobodna Evropa 11.02.2020
Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem Fabrici (Sem Fabrizi) odbacio je tvrdnje dela političke opozicije da EU "žmuri" na pojedina događanja u Srbiji jer želi da se reši status Kosova, i da je upravo pitanje Kosova razlog zbog kojeg predsednik… »
Fabrici: EU ne žmuri na dešavanja u Srbiji kako tvrdi deo opozicije
Beta video 11.02.2020
BEOGRAD - Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem Fabrici odbacio je danas tvrdnje dela srpske opozicije da EU ``žmuri`` na pojedina dogadjanja u Srbiji jer želi da se reši status Kosova, i da je upravo pitanje Kosova razlog zbog kojeg predsednik… »
Vesti dana »

Odluka o Popoviću: Predlaže se njegovo proterivanje sa Kosova i zabrana ulaska na dve godine
Beta pre 4 satijoš 25 povezanih

Pavlović (NPS) traži ostavku Šapića zbog iskakanja novog tramvaja iz šina u Beogradu
Radio sto plus pre 3 satajoš 22 povezane

Novi toplotni talas u Srbiji sa vrhuncem 16. avgusta i temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 4 satijoš 52 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Orban: Potreban hitan samit Rusije i Evrope; Pogođena zgrada u Harkovu, povređene dve osobe
RTV pre 18 minutajoš 40 povezanih