Povezane vesti

Strah vam kalja obraz, ne trudite se da oponašate Hrvatsku

Strah vam kalja obraz, ne trudite se da oponašate Hrvatsku

Politika 11.02.2020
„Ako su uniforme oficira Vojske Srbije problem na grobu Pavla Bulatovića, a zašto onda nisu bile problem na grobu Momira Bulatovića. Je li grob Momirov kulturno dobro, a Pavlov nije? Pokažite nam odluku kojom ste to rešili, zapitao se ministar… »
Božović: Delegacija ministra odbrane došla u civilnim odelima, nisu se presvlačili

Božović: Delegacija ministra odbrane došla u civilnim odelima, nisu se presvlačili

Danas 11.02.2020
Ambasador Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović rekao je da su ministar odbrane Aleksandar Vulin i delegacija na pomen bivšem ministru odbrane SRJ Pavlu Bulatoviću danas došli vladinim avionom u Crnu Goru i da nisu bili u uniformama. „Sošli su u… »
Vulin: Žao mi je što je srpska uniforma toliko strašna u Crnoj Gori

Vulin: Žao mi je što je srpska uniforma toliko strašna u Crnoj Gori

RTS 11.02.2020
Delegacija Ministarstva odbrane i Vojske Srbije položila je venac na grob ubijenog ministra odbrane SRJ Pavla Bulatovića. Dočekali smo da je i u Crnoj Gori srpska uniforma, izgleda, pretnja, i srpska uniforma ne sme da se vidi, rekao je Aleksandar… »
Vulin o zabrani ulaska u Crnu Goru u uniformama: Izgleda da je uvek problem sve što je srpsko

Vulin o zabrani ulaska u Crnu Goru u uniformama: Izgleda da je uvek problem sve što je srpsko

Danas 11.02.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izrazio je danas žaljenje zbog odluke Podgorice da vojnoj delegaciji iz Srbije ne dozvoli ulaz u tu zemlju u uniformama, navodeći da izgleda da „sve što je srpsko, uvek predstavlja problem“. Vulin je naveo da je… »
Vulin: Sve što se desi u Hrvatskoj, posleduje u Crnoj Gori

Vulin: Sve što se desi u Hrvatskoj, posleduje u Crnoj Gori

Dnevnik 11.02.2020
KOLAŠIN: Sve što se desi u Hrvatskoj, pre ili kasnije se desi i u Crnoj Gori. Tako su i u Hrvatskoj zabranjivali našim kadetima da dođu u uniformama, da odaju poštu jasenovačkim žrtvama, evo tako smo dočekali da je i u Crnoj Gori srpska uniforma… »
Vulin: Niste me sprečili da budem sa Srbima, i nećete

Vulin: Niste me sprečili da budem sa Srbima, i nećete

Večernje novosti 11.02.2020
Gospodin Darmanović loše krije strah od svega što je simbol Srbije, izjavio je ministar odbrane. "Gospodin Darmanović loše krije strah od svega što je simbol Srbije. Da je mogao da nam prekreči trobojke na reverima i to bi uradio. Ako su uniforme… »

Vesti dana »