Povezane vesti

Evo ko je novinar koji je objavio da je umro mladić: Decenijama izmišlja intervjue, izazvao haos u globalnoj ekonomiji

Evo ko je novinar koji je objavio da je umro mladić: Decenijama izmišlja intervjue, izazvao haos u globalnoj ekonomiji

Kurir 11.02.2020
Tvit o smrti Ratka Mladića, ratnog komandanta vojske Republike Srpske, napravio je pravi haos na medijskoj sceni. Informacija je, međutim, bila lažna vest, koja je, kako se ispostavilo potekla sa lažnog Tviter naloga.Taj nalog je prevara koju je… »
"Italijanski šampion laži": Ko je čovek koji je izmislio smrt Ratka Mladića i nasamario mnoge medije

"Italijanski šampion laži": Ko je čovek koji je izmislio smrt Ratka Mladića i nasamario mnoge medije

Blic 11.02.2020
Jedan tvit bio je dovoljan da pokrene haos na medijskoj sceni Srbije i regiona: informacija o smrti Ratka Mladića, ratnog komandanta vojske Republike Srpske nije preminuo - u pitanju je bila lažna vest. Informacija je, ispostaviće se, potekla sa… »
"Živ sam, majke mi!" Ratko Mladić prekinuo posetu advokata, pa se našalio

"Živ sam, majke mi!" Ratko Mladić prekinuo posetu advokata, pa se našalio

Večernje novosti 11.02.2020
Darko Mladić dodaje da je njegov otac na lažnu vest reagovao šalom, i da se nije posebno uzbuđivao, niti je dalje komentarisao. Nekadašnji komadant Vojske Republike Srpske Ratko Mladić danas je na vest o svojoj navodnoj smrti reagovao šaljivo i… »
Lažna vest o smrti Mladića; Ratko telefonom: Živ sam, majke mi!

Lažna vest o smrti Mladića; Ratko telefonom: Živ sam, majke mi!

RTV 11.02.2020
BEOGRAD, HAG - Informacija o smrti Ratka Mladića koji je objavljena na navodnom Tviter nalogu ministarke spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Bisere Turković nije tačna, potvrđeno je u Hagu i iz Mladićeve porodice. Kako RTV saznaje, to je potvrdila i… »
Ratko Mladić sinu: Živ sam, majke mi!

Ratko Mladić sinu: Živ sam, majke mi!

Mondo 11.02.2020
Velikom brzinom proširila se lažna vest o smrti Ratka Mladića preminuo u Hagu. Evo šta kaže sin Ratka Mladića, Darko, koji se sa ocem čuo danas popodne. Velikom brzinom proširila se lažna vest o smrti Ratka Mladića preminuo u Hagu. Evo šta… »
"Živ sam, majke mi!" Ratko Mladić se javio iz Haga i poslao moćnu poruku!

"Živ sam, majke mi!" Ratko Mladić se javio iz Haga i poslao moćnu poruku!

Srbija danas 11.02.2020
Generala nasmejala lažna vest. Nekadašnji komadant Vojske Republike Srpske Ratko Mladić danas je na vest o svojoj navodnoj smrti reagovao šaljivo i nije se mnogo oko toga uzbudio, kaže njegov sin Darko koji je telefonom sa njim razgovarao oko 15… »

Vesti dana »