Povezane vesti

Ronaldo progovorio: Barsa me nije poštovala

Ronaldo progovorio: Barsa me nije poštovala

Mozzart sport 11.02.2020
„Hteo sam da ostanem, ali sam bio izigran“, prisetio se popularni Zuba. Luis Nazario de Lima Ronaldo, ili kako ga fudbalski zanesenjaci zovu pravi Ronaldo, u sezoni 1996/97 bio je jedan od simbola Barse. Bilo je to one takmičarske godine kada je… »
Ronaldova ispovest 23 godine kasnije - njegova namera bio je potpuno drugi potpis!

Ronaldova ispovest 23 godine kasnije - njegova namera bio je potpuno drugi potpis!

Sportske.net 11.02.2020
Luis Nazario da Lima Ronaldo otkrio šta se zapravo dogodilo posle sezone iz snova. Te sezone 1996/97, fudbalski svet, pa i Beograd, video je jednog do tada neviđenog majstora fudbala. Brazilac Ronaldo je te sezone činio čuda u dresu Barselone, ali je… »
Ko bi rekao da Barselona može tako da pogreši: Ronaldova ispovest: „Nisu me poštovali, nisu bili svesni koliko vredim!”

Ko bi rekao da Barselona može tako da pogreši: Ronaldova ispovest: „Nisu me poštovali, nisu bili svesni koliko vredim!”

Sportal blic 11.02.2020
Luis Nazario del Lima Ronaldo je u sezoni 1996/1997. igrao za Barselonu. Za godinu dana je na 49 utakmica postigao 47 golova u svim takmičenjima i došao sa katalonskim gigantom do tri trofeja - Kup kralja, Superkup Španije i Kup pobednika kupova. Ali… »

Vesti dana »