Povezane vesti

Nasilniku koji je izbo svoju ženu kod Kladova određen pritvor od 30 dana

Nasilniku koji je izbo svoju ženu kod Kladova određen pritvor od 30 dana

Blic 12.02.2020
Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Negotinu, što je sud usvojio, Zoranu S. (46) iz sela Novi Sip kod Kladova određen je pritvor u trajanju do 30 dana zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo u pokušaju, kada je svojoj supruzi Dragani… »
Šokantan iskaz: Ja sam kriva što me je muž izbo nožem

Šokantan iskaz: Ja sam kriva što me je muž izbo nožem

Mondo 12.02.2020
D.S. iz Novog Sipa koju je suporug izbo nožem u ponedeljak kaže da je prvocirala muža. "Da sam ćutala to se nikada ne bi dogodilo." D.S. iz Novog Sipa koju je suporug izbo nožem u ponedeljak kaže da je prvocirala muža. "Da sam ćutala to se nikada… »
"Kriva sam što me je muž izbo": Dragani je muž zadao tri uboda nožem, i to pred ćerkama, a ona ga sada brani

"Kriva sam što me je muž izbo": Dragani je muž zadao tri uboda nožem, i to pred ćerkama, a ona ga sada brani

Blic 11.02.2020
Prava drama koja se odigrala u porodičnoj kući u selu Novi Sip kod Kladova, gde je uhapšen Zoran S. (46) zbog pokušaju ubistva kada je svojoj supruzi D. S. (41) zadao tri uboda nožem, na svu sreću nije se završila tragedijom. Žena je uspela da… »
"Sama sam kriva što se to dogodilo, izazvala sam ga da me napadne": Suprug je ranio nožem, srećom promašio srce, a ona ga…

"Sama sam kriva što se to dogodilo, izazvala sam ga da me napadne": Suprug je ranio nožem, srećom promašio srce, a ona ga…

Večernje novosti 11.02.2020
Nastavljena istraga protiv Zorana S. (46) zbog pokušaja ubistva supruge Dragane S. (47) u Novom Sipu kod Kladova. POSLE lekarske intervencije, Dragana S. (47) iz Novog Sipa, koju je suprug Zoran S. (46) u ponedeljak ubo nožem, smeštena je na Odeljenje… »

Vesti dana »