Povezane vesti

Babić svedočio na suđenju za nesreću u Doljevcu: Voleo bih da taj dan nije ni postojao

Babić svedočio na suđenju za nesreću u Doljevcu: Voleo bih da taj dan nije ni postojao

Politika 12.02.2020
V.D. direktora JP „Koridori Srbije” ponovio da je u vreme sudara na naplatnoj rampi spavao na zadnjem sedištu automobila. NIŠ – U Osnovnom sudu u Nišu nastavljeno je suđenje Dejanu Stanojeviću, vozaču Zorana Babića, v.d. direktora JP… »
Zoran Babić prvi put na suđenju posle nesreće u Doljevcu: "Još se lečim, zvao sam porodicu Stanike"

Zoran Babić prvi put na suđenju posle nesreće u Doljevcu: "Još se lečim, zvao sam porodicu Stanike"

Telegraf 12.02.2020
*Spavao sam u trenutku nesreće *Zadobio sam prelom dva pršljena i masivan prelom butne kosti *Moje povrede su minorne u odnosu na život Stanike. Nekadašnji direktor Koridora, Zoran Babić se danas prvi put pojavio na suđenju u Nišu nakon… »
Slučaj Doljevac: Sud za april najavio objavljivanje snimka

Slučaj Doljevac: Sud za april najavio objavljivanje snimka

Slobodna Evropa 12.02.2020
Na suđenju Dejanu S., vozaču javnog preduzeća Koridori Srbije za nesreću na naplatnoj rampi Doljevac u kojoj je 31. januara 2019. poginula Stanika Gligorijević, oštećeni su tražili da vide originalni snimak sa naplatne rampe koji do danas nije… »
"Voleo bih da taj dan nije postojao": Zoran Babić svedočio na suđenju vozaču za stravičan udes na naplatnoj rampi

"Voleo bih da taj dan nije postojao": Zoran Babić svedočio na suđenju vozaču za stravičan udes na naplatnoj rampi

Blic 12.02.2020
"Da mogu da vratim vreme, voleo bih da taj dan nije postojao i najiskrenije mi je žao", izjavio je bivši direktor Koridora Srbije Zoran Babić na suđenju njegovom vozaču Dejanu Stanojeviću u Osnovnom sudu u Nišu koji se tereti za težak udes na… »
Slučaj "Doljevac": Oštećeni tražili da vide snimak, sudija naveo - u aprilu

Slučaj "Doljevac": Oštećeni tražili da vide snimak, sudija naveo - u aprilu

N1 Info 12.02.2020
U niškom Osnovnom sudu nastaljeno suđenje Dejanu Stanojeviću (36), vozaču, za nesreću na naplatnoj rampi Doljevac, u kojoj je učestvovalo vozilo u kom se nalazio v.d. direktora Koridora Srbije Zoran Babić, a kada je poginula Stanika Gligorijević… »
Babić ponovio da je u vreme nesreće spavao na zadnjem sedištu

Babić ponovio da je u vreme nesreće spavao na zadnjem sedištu

Danas 12.02.2020
Nastavljeno suđenje vozaču v.d. direktora Koridora Srbije zbog teškog dela protiv bezbednosti saobraćaja V. d direktora Koridora Srbije Zoran Babić rekao je danas u Osnovnim sudom u Nišu da je u trenutku teške saobraćajne nesreće koja se dogodila… »
Babić ostaje pri izjavi da je spavao tokom stavičnog udesa na naplatnoj rampi

Babić ostaje pri izjavi da je spavao tokom stavičnog udesa na naplatnoj rampi

Jugmedia 12.02.2020
Da mogu da vratim vreme, voleo bih da taj dan nije postojao i najiskrenije mi je žao, izjavio je bivši direktor Koridora Srbije Zoran Babić na suđenju njegovom vozaču Dejanu Stanojeviću u Osnovnom sudu u Nišu koji se tereti za težak udes na… »
Bivši direktor Koridora svedočio na suđenju: „Voleo bih da se taj dan nikada nije desio“

Bivši direktor Koridora svedočio na suđenju: „Voleo bih da se taj dan nikada nije desio“

Niške vesti 12.02.2020
„Kada bih mogao da vratim vreme voleo bih da se nikada ne desi taj 31. januar „, rekao je Babić. On je izjavio nadublje saučešće porodici Stanike Gligorijević, i dodao da je bio na zadnjem sedištu automobila kada je došlo do nesreće. „Spavao… »
Zoran Babić svedočio: Najradije bih da taj dan nije postojao

Zoran Babić svedočio: Najradije bih da taj dan nije postojao

Mondo 12.02.2020
U Nišu je nastavljeno suđenje Dejanu S. (36), vozacu direktora "Koridora Srbija" u ostavci Zorana Babića, zbog nesreće na rampi Doljevac prošle godine, kada je poginula Stanika Gligorijević (52). Babić je ispitan kao svedok. U Nišu je nastavljeno… »
Babić na suđenju vozaču: Nisam bio za volanom, spavao sam! Probudilo me kočenje i jak bol u nozi!

Babić na suđenju vozaču: Nisam bio za volanom, spavao sam! Probudilo me kočenje i jak bol u nozi!

Kurir 12.02.2020
Zoran Babić, direktor "Koridora Srbije" potvrdio je danas u Nišu da on nije bio za volanom "Škode Superb" koja je usmrtila Staniku Gligorijević (52) na naplatnoj rampi "Doljevac" 31. januara prošle godine, a o čemu se mnogo spekulisalo proteklih… »
Nastavlja se suđenje Babićevom vozaču za nesreću na rampi

Nastavlja se suđenje Babićevom vozaču za nesreću na rampi

Radio 021 12.02.2020
Suđenje vozaču "Koridora Srbije" Dejanu Stanojeviću, koji je optužen da je 31. januara prošle godine službenim automobilom izazvao nesreću na naplatnoj rampi Doljevac u kojoj je stradala Stanika Gligorijević (52), biće nastavljeno danas u… »

Vesti dana »