Povezane vesti

Bojan poginuo pred kućom: Klinac bežao od policije, prošao kroz crveno i zakucao se u autobus! Užasna tragedija

Bojan poginuo pred kućom: Klinac bežao od policije, prošao kroz crveno i zakucao se u autobus! Užasna tragedija

Kurir 12.02.2020
Bojan Perać (31), vozač gradskog autobusa na liniji 15, poginuo je jutros na početku smene pred svojom kućom u Zemunu u teškoj saobraćajnoj nesreći koju je izazvao Adam R. (22), vozač automobila „pežo“. Sumnja se da je do tragedije došlo jer… »
"Jutros kada sam krenuo na posao, video sam policiju, ni slutio nisam da si ti poginuo": Oglasio se drug iz klupe, kolege se…

"Jutros kada sam krenuo na posao, video sam policiju, ni slutio nisam da si ti poginuo": Oglasio se drug iz klupe, kolege se…

Večernje novosti 12.02.2020
Surova igra sudbine jutros je Bojanu oduzela život, a njegove kolege i poznanici u šoku prihvataju činjenicu da ga više nikada neće videti za volanom linije 707. "Eee, moj Plavi, sećam se k'o sad, ulazim u školu hemijsku, zadnja klupa, sedamo… »
Kokain u papirnoj kesi! Pogledajte akciju hapšenja u BG! Pali zbog droge, evo gde su krili nedozvoljene supstance video

Kokain u papirnoj kesi! Pogledajte akciju hapšenja u BG! Pali zbog droge, evo gde su krili nedozvoljene supstance video

Kurir 12.02.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u dve odvojene akcije zaplenili su oko 1,5 kilograma kokaina i dva kilograma amfetamina i uhapsili tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo neovlašćena proizvodnja i… »
Jagodina: Uhapšeni zbog sumnje da su počinili razbojništvo

Jagodina: Uhapšeni zbog sumnje da su počinili razbojništvo

Dnevnik 12.02.2020
PARAĆIN/JAGODINA: Policijska uprava u Jagodini, saopštila je danas, da su uhapšeni K.B (20), L.M (20) i S.A (22) iz Paraćina, koji se sumnjiče da su noću provalili u kuću osamdesetogodišnjeg muškarca, pretukli ga i ukrali mu 10.000 dinara i 50… »
Užas u Paraćinu: Trojica mladića provalila u kuću 80-godišnjeg starca, prebili ga i opljačkali

Užas u Paraćinu: Trojica mladića provalila u kuću 80-godišnjeg starca, prebili ga i opljačkali

Kurir 12.02.2020
PARAĆIN - Uhapšena su trojica mladih Paraćinaca zbog sumnje da su provalila u kuću jednog osamdesetogodišnjaka, pretukla ga i opljačkala, saopštila je danas Policijske uprave u Jagodini. Sumnja se da su dvojica 20-godišnjaka i jedan 22-godišnjka… »
Trojica mladića pretukla i opljačlala osamdesetogodišnjaka u Paraćinu

Trojica mladića pretukla i opljačlala osamdesetogodišnjaka u Paraćinu

N1 Info 12.02.2020
Uhapšena su trojica mladih Paraćinaca zbog sumnje da su provalila u kuću jednog osamdesetogodišnjaka, pretukla ga i opljačkala, saopštila je danas Policijske uprave u Jagodini. Sumnja se da su dvojica 20-godišnjaka i jedan 22-godišnjka 2. februara… »
Miodraga (80) pretukli u krevetu i mučili ga još sat i po dok su preturali po kući: Uhapšeni razbojnici iz Paraćina

Miodraga (80) pretukli u krevetu i mučili ga još sat i po dok su preturali po kući: Uhapšeni razbojnici iz Paraćina

Večernje novosti 12.02.2020
Kako je saopštila Policijska uprava u Jagodini, osumnjičeni se terete da su 2. februara, u toku noći, upali u kuću osamdesetogodišnjeg muškarca. Deset dana nakon što je u sopstvenoj kući zverski pretučen starac Miodrag Trifunović (80) iz sela… »
Bojane druže moj, nedostajaćeš ljudino: Prijatelji i kolege se opraštaju od vozača GSP poginulog u nesreći u Zemunu foto

Bojane druže moj, nedostajaćeš ljudino: Prijatelji i kolege se opraštaju od vozača GSP poginulog u nesreći u Zemunu foto

Kurir 12.02.2020
Bojan Perać (31) nastradao je rano jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Zemunu, a njegovi prijatelji se potresnim porukama opraštaju od njega na društvenim mrežama. - Velika tragedija. Kreneš na posao i šta te snađe. - Bojane druže moj… »
Zemun: Poginuo vozač autobusa, uhapšen osumnjičeni za izazivanje sudara

Zemun: Poginuo vozač autobusa, uhapšen osumnjičeni za izazivanje sudara

Danas 12.02.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su A. R. (1998) zbog postojanja osnovane sumnje da je izazvao saobraćajnu nezgodu rano jutros u Zemunu, u kojoj je vozač autobusa poginuo, a tri osobe su povređene, saopštio je MUP. U… »
U Šidu uhapšen zbog startnog pištolja i 15 metaka

U Šidu uhapšen zbog startnog pištolja i 15 metaka

Dnevnik 12.02.2020
ŠID: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Šidu uhapsili su B. M. (35), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je kod njega… »
Uhapšen zbog dve tone rezanog duvana bez dokumentacije

Uhapšen zbog dve tone rezanog duvana bez dokumentacije

Dnevnik 12.02.2020
ČAČAK: Pripadnici MUP u Čačku zaplenili su više od dve tone rezanog duvana i uhapsili B. M. (1993) iz okoline Uba, kod kojeg je pronašla više od dve tone rezanog duvana bez prateće dokumentacije. Policija je prilikom redovne kontrole saobraćaja u… »

Vesti dana »