Povezane vesti

Ostojić: Ako me zdravlje posluži i ovako nastavim doguraću dokle i Saša Ilić

Ostojić: Ako me zdravlje posluži i ovako nastavim doguraću dokle i Saša Ilić

Večernje novosti 12.02.2020
Nikada se nisam bolje osećao i bio u ovako dobroj formi. Kod mene sve izgleda ide unazad - kaže defanzivac na 36. rođendan. PROSLAVIO je danas 36. rođendan i ne planira da stane. Najiskusniji igrač Partizana Bojan Ostojić obeležio je u krugu… »
Ostojić proslavio rođendan, želi kao Sale!

Ostojić proslavio rođendan, želi kao Sale!

Sportske.net 12.02.2020
Bojan Ostojić u životnoj formi. Nastavak sezone je pred nama, a Bojan Ostojić ga željno isčekuje. "Iskren da budem, ne pamtim kada sam ovako željno čekao nastavak sezone. Mislim da smo se dobro pripremili i dobro odradili deo priprema u Turskoj i… »
Obećanje Bojana Ostojića: Igraću koliko i Saša Ilić

Obećanje Bojana Ostojića: Igraću koliko i Saša Ilić

Mozzart sport 12.02.2020
Iskusni štoper danas proslavio 36. rođendan. Štoper Partizana Bojan Ostojić napunio je danas 36 godina, ali kaže da posle zimskih priprema nikada toliko željno nije iščekivao nastavak sezone kao sada. Partizan Superligu nastavlja u nedelju… »
Rođendanski intervju bojana ostojića: Ne pamtim kada sam ovako željno čekao nastavak sezone!

Rođendanski intervju bojana ostojića: Ne pamtim kada sam ovako željno čekao nastavak sezone!

Hot sport 12.02.2020
Iako je danas napunio 36 godina, štoper Partizana Bojan Ostojić po sopstvenom priznanju oseća se nikad bolje. Popularni Ostoja, kako ga zovu drugovi, za Partizanov sajt posebno je istakao da se nikada do sada nije osećao tako dobro i da jedva čeka… »
Ostojić proslavio 36. rođendan: Ako ovako nastavim doguraću kao Saša Ilić

Ostojić proslavio 36. rođendan: Ako ovako nastavim doguraću kao Saša Ilić

Sportski žurnal 12.02.2020
- Zaista nikada nisam bolje osećao i bio u ovako dobroj formi. Kod mene sve izgleda ide unazad. Ako ovako nastavim i da me Bog sačuva me od povreda, doguraću kao Saša Ilić - rekao je Ostojić. Fudbaler Partizana Bojan Ostojić izjavio je da jedva… »

Vesti dana »