Povezane vesti

"Rekla je da je gledala snimak napada na moje dete": Otac dečaka koga je tuklo 8 vršnjaka: Kad sam čuo, noge su mi se…

"Rekla je da je gledala snimak napada na moje dete": Otac dečaka koga je tuklo 8 vršnjaka: Kad sam čuo, noge su mi se…

Blic 12.02.2020
Pedagog škole me nazvala i rekla da je gledala video snimak u kojem je napadnut moj sin i da je strašan, u tom momentu su mi se noge odsekle od straha. Ovako za " Srpskainfo" počinje ispovest otac učenika Osnovne škole "Srbija" kojeg je u prošli… »
"Oplakala sam pola dana. Ima snimaka, škola se pravi luda"

"Oplakala sam pola dana. Ima snimaka, škola se pravi luda"

Alo 12.02.2020
Potpredsednica Narodne skupštine Republike Srpske tvrdi da postoje snimci napada na dečaka, policija kaže da im slučaj nije prijavljen. Učenik Osnovne škole "Srbija" na Palama zadobio je teške povrede kada ga je, navodno, pretuklo osam njegovih… »
Osam dečaka pretuklo drugara iz škole: Dete sa povredama završilo u bolnici, odgovor direktorke šokira

Osam dečaka pretuklo drugara iz škole: Dete sa povredama završilo u bolnici, odgovor direktorke šokira

Blic 12.02.2020
Učenik Osnovne škole "Srbija" u Palama zadobio je teške povrede kada ga je pretuklo osam njegovih vršnjaka. Tu informaciju je za " Srpskainfo" potvrdila potpredsednica Narodne skupštine Republike Srpske Sonja Karadžić-Jovičević. Ona je prvo na… »
"Oplakala sam pola dana, škola se pravi luda": Đaka OŠ "Srbija" navodno pretuklo 8 vršnjaka

"Oplakala sam pola dana, škola se pravi luda": Đaka OŠ "Srbija" navodno pretuklo 8 vršnjaka

Telegraf 12.02.2020
Potpredsednica Narodne skupštine Republike Srpske tvrdi da postoje snimci napada na dečaka, policija kaže da im slučaj nije prijavljen. Učenik Osnovne škole "Srbija" na Palama zadobio je teške povrede kada ga je, navodno, pretuklo osam njegovih… »
Osam vršnjaka pretuklo dečaka iz pala: Oplakala sam pola dana i mogla bih još! Ima i snimaka, škola se pravi luda!

Osam vršnjaka pretuklo dečaka iz pala: Oplakala sam pola dana i mogla bih još! Ima i snimaka, škola se pravi luda!

Kurir 12.02.2020
Učenik Osnovne škole „Srbija“ na Palama zadobio je teške povrede kada ga je pretuklo osam njegovih vršnjaka, tvrdi potpredsednica Narodne skupštine Republike Srpske Sonja Karadžić-Jovičević. Ona je na svom Tviter profilu napisala: “Oplakala… »

Vesti dana »