Povezane vesti

Vozač automobila u kome je stradala Stanika Gligorijević izmenio deo iskaza

Vozač automobila u kome je stradala Stanika Gligorijević izmenio deo iskaza

N1 Info 12.02.2020
Vozač automobila u kome je stradala Stanika Gligorijević iz okoline Knjaževca, kada ih je u nesreći pre godinu dana na naplatnoj rampi Doljevac udarilo vozilo Zorana Babića, na ročištu pred Osnovnim sudom u Nišu izmenio je deo iskaza. Na pitanje… »
Pitao sam Babićevog vozača: "Što nas pobi, čoveče"? Potresno svedočenje o nesreći na rampi Doljevac

Pitao sam Babićevog vozača: "Što nas pobi, čoveče"? Potresno svedočenje o nesreći na rampi Doljevac

Telegraf 12.02.2020
- Stanika je bila iznad mene jer je ceo zadnji deo vozila bio naguran napred, krvarila je iz usta i nije davala znake života - naveo je Stanikin zet, Srđan Aleksić koji je upravljao vozilom u kojem je ona stradala. Saslušanjem svedoka, među kojima je… »
Porodica Stanike traži original snimak, pravdu i istinu: Nastavak suđenja za nesreću kod Doljevca

Porodica Stanike traži original snimak, pravdu i istinu: Nastavak suđenja za nesreću kod Doljevca

Telegraf 12.02.2020
Do nesreće je došlo 31. januara 2019. godine. Jedna žena je stradala, petoro je povređeno. Original snimak nesreće, pravdu i istinu traže članovi porodice poginule Stanike Gligorijević, kao i ostali povređeni. Zet i sestra stradale žene… »

Vesti dana »