Povezane vesti

Legendarni Jao Ming posetio Košarkaški savez Srbije

Legendarni Jao Ming posetio Košarkaški savez Srbije

Mozzart sport 12.02.2020
Danilović i Bolić ugostili slavnog košarkaša. Legendarni kineski košarkaš i predsednik tamišnjeg Saveza Jao Ming bio je gost Košarkaškog saveza Srbije. Njega i direktoru muške selekcije Kine, gospođu Ksu Lin, ugostili su predsednik KSS-a… »
Jao Ming obišao KSS i prisetio se Indijanapolisa: Uživo sam gledao kako osvajate zlato 2002. godine

Jao Ming obišao KSS i prisetio se Indijanapolisa: Uživo sam gledao kako osvajate zlato 2002. godine

Večernje novosti 12.02.2020
Sećam se finala sa Argentinom, uživo sam gledao kako ste osvojili najsjajnije odličje - priča legendarni kineski košarkaš. ČELNICI Košarkaškog saveza Srbije danas su ugostili jednog od najviših i najpoznatijih košarkaša svih vremena - Jao… »
Jao Ming gost KSS-a, dogovorene saradnje

Jao Ming gost KSS-a, dogovorene saradnje

Sportske.net 12.02.2020
Dobio je i prigodan poklon. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović i generalni sekretar Zlatko Bolić danas su ugostili predsednika Košarkaškog saveza Kine, Jao Minga. Pored Minga, legendarnog košarkaša Hjuston Rokitsa i… »
Legendarnom Jao Mingu srpski dres na poklon

Legendarnom Jao Mingu srpski dres na poklon

N1 Info 12.02.2020
Predsednik Кošarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović i generalni sekretar Zlatko Bolić ugostili su u sredu prvog čoveka КS Кine Jao Minga i direktora muških selekcija Кsu Lin. Čelnici dva saveza obavili su konstruktivan prijateljski razgovor… »

Vesti dana »