Povezane vesti
Rale Milenković: Izlazak na izbore besmislen, ovo je otključana ludnica
Novi magazin 13.02.2020
Glumac i član grupe Samoodbrana Radoslav Rale Milenković izjavio je da zagovornik bojkota izbora i da je u ovakvim uslovima jednako sramno dobiti i jedan odsto i sto odsto glasova. "Izlazak na izbore je besmislen, jer niti imate slobodne medije niti su… »
Rale Milenković: Podjednako sramno osvojiti i 1 i 100 odsto glasova
N1 Info 13.02.2020
Glumac i član grupe Samoodbrana Radoslav Rale Milenković rekao je da je zagovornik bojkota izbora i da je u ovakvim uslovima jednako sramno dobiti i jedan odsto i sto odsto glasova. "Izlazak na izbore je besmislen, jer niti imate slobodne medije niti su… »
Vesti dana »

Nebo sprema iznenađenje Posle oblačnog, ali toplog dana, dolaze oluje i grmljavina
Dnevnik pre 3 satajoš 12 povezanih

Vrednosti ambrozije u vazduhu znatno iznad graničnih vrednosti, u Beogradu oboren „rekord“
Sputnik pre 1 danjoš 10 povezanih

Generacija z zapalila nepal i oterala premijera sa vlasti: Pljušte ostavke u južnoazijskoj državi posle nasilnih protesta
Večernje novosti pre 31 minutajoš 30 povezanih

Evroposlanici EPP: Srbija zaslužuje bolje od trenutne situacije, rasprava o SNS unutar partije narednih dana
Novi magazin pre 1 satjoš 5 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 36 minutajoš 57 povezanih