Povezane vesti

DETALjI UBISTVA U RUSKOM KRSTURU Sukobili se zbog devojke

DETALjI UBISTVA U RUSKOM KRSTURU Sukobili se zbog devojke

Dnevnik 13.02.2020
RUSKI KRSTUR: Aleksandru A. (29) iz Ruskog Krstura, osumnjičenom da je u ponedeljak usmrtio Igora Vinaija (41) iz istog mesta, rešenjem sudije Višeg suda u Somboru za prethodni postupak juče je određen pritvor, koji mu je počeo teći od 10. februara… »
Pritvor osumnjičenom za ubistvo prijatelja na fudbalskom stadionu: Prijavio se policiji, pa zaćutao

Pritvor osumnjičenom za ubistvo prijatelja na fudbalskom stadionu: Prijavio se policiji, pa zaćutao

Večernje novosti 12.02.2020
Aleksandar A. (29) iz Ruskog Krstura, osumnjičen za ubistvo sugrađanina Igora Vinajia (41). ALEKSANDAR A. (29) iz Ruskog Krstura, osumnjičen za ubistvo sugrađanina Igora Vinajia (41), se na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Somboru, kako… »
"Rekli su mi da je neko ubijen, A onda sam video brata kako leži: Krvav..." Dva druga se tukla do smrti zbog devojke?

"Rekli su mi da je neko ubijen, A onda sam video brata kako leži: Krvav..." Dva druga se tukla do smrti zbog devojke?

Blic 12.02.2020
Igor Vinaji (41) preminuo je u ponedeljak uveče oko 20 časova nakon što ga je posle svađe na seoskom igralištu Fudbalskog kluba "Rusin" u Ruskom Krsturu, usmrtio osumnjičeni Aleksandar A. (29). - Osumnjičeni se tereti da je 10. februara, u… »

Vesti dana »