Povezane vesti
Šta će reći ‘večiti’: Zanimljiv izbor sudija za start proleća u Superligi
Hot sport 13.02.2020
I jedni i drugi su ranije imali pritužbe na delegirane arbitre za 21. kolo Superlige Srbije. Aktuelni šampion i lider domaćeg šampionata, Crvena zvezda, u subotu od 14:30h gostuje Čukaričkom na Banovom brdu, a na centru će biti Danilo Grujić. Sudija iz… »
Opet ćemo o sudijama, evo ko sudi "večitima"!
Sportske.net 13.02.2020
Delegirane su sudije za mečeve Super lige u 21. kolu. Pred nama je 21. kolo Super lige Srbije, a najzanimljivije će, naravno, biti u mečevima Crvene zvezde i Partizana. Derbi se igra na Banovom brdu, Čukarički će dočekati aktuelnog šampiona kojeg je… »
Sudije za premijeru: Grujić na Banovom brdu, Nikolić u Humskoj
Mozzart sport 13.02.2020
Bez posla za Srđana Jovanovića. Prođoše i dva meseca zimske pauze, došlo je vreme da lopta krene s centra. U susret prvom prolećnom, a ukupno 21. kolu Superlige, određene su i glavne sudije utakmica, što je poslednjih godina postala posebna zanimljivost… »
Vesti dana »
"Naravno! A ti nisi poneo?": Jokić peckao Vembanjamu, Francuz imao spreman odgovor
Mondo pre 7 minutajoš 33 povezane
Baka Prase pokazao kako mu gori automobil od 500.000 €: Zapalili mu besnu mašinu, on odmah objavio snimak
Mondo pre 18 minutajoš 15 povezanih
Evropski parlament: Poseta Srbiji u pravom trenutku, potvrđena posvećenost perspektivi članstva u EU
Insajder pre 22 minutajoš 5 povezanih





