Povezane vesti

Srpski kuvar koji je nestao u Zagrebu u zatvoru u Sloveniji

Srpski kuvar koji je nestao u Zagrebu u zatvoru u Sloveniji

Telegraf 13.02.2020
Markusu se od petka, 7. februara gubi svaki trag, a njegova sestra je pozvala sve koji imaju neke informacije o njegovom nestanku da obaveste policiju. Srpski kuvar Dejan Markus koji je nestao u Zagrebu je pronađen, ali se on nalazi u zatvoru u… »
Sestra kuvara Dejana Markusa objavila da je živ nakon vesti da je nestao

Sestra kuvara Dejana Markusa objavila da je živ nakon vesti da je nestao

RTS 13.02.2020
Imam najlepšu vest koju smo čekali, Dejan je živ, napisala je između ostalog sestra poznatog televizijskog kuvara Dejana Markusa na Fejsbuku. "Ovim postom bih htela da vam svima zahvalim na pomoći, brizi, požrtvovanosti i svim informacijama koje ste… »
Pronađen poznati srpski kuvar koji je nestao u Hrvatskoj

Pronađen poznati srpski kuvar koji je nestao u Hrvatskoj

Vesti online 13.02.2020
Dejan Markus (44), kulinarski stručnjak poznat iz emisije „Kuvati srcem“, koji je nestao 7. februara, pronađen je, navela je njegova sestra. „Ovim postom bih htela da vam se svima zahvalim na pomoći, brizi, požrtvovanosti i svim informacijama… »
Pronađen poznati srpski kuvar koji je nestao u Hrvatskoj

Pronađen poznati srpski kuvar koji je nestao u Hrvatskoj

Večernje novosti 13.02.2020
Srećan kraj potrage. DEJAN Markus (44), kulinarski stručnjak poznat iz emisije "Kuvati srcem", koji je nestao 7. februara, pronađen je, navela je njegova sestra. "Ovim postom bih htela da vam se svima zahvalim na pomoći, brizi, požrtvovanosti i svim… »
Sestra nestalog kuvara Dejana Markusa: Moj brat je živ

Sestra nestalog kuvara Dejana Markusa: Moj brat je živ

N1 Info 13.02.2020
Jelena Markus Vučković, sestra kulinarskog stručnjaka Dejana Markusa, napisala je da je njen brat živ, ali da trenutno ne može da pruži više informacija. "Ovim postom bih htela da vam se svima zahvalim na pomoći, brizi, požrtvovanosti i svim… »
Srećan kraj drame: Nestali kuvar Dejan Markus je pronađen

Srećan kraj drame: Nestali kuvar Dejan Markus je pronađen

Telegraf 13.02.2020
- Ovim postom bih htela da vam se svima zahvalim na pomoći, brizi, požrtvovanosti i svim informacijama koje ste mi davali... Imam najlepšu vest koju smo čekali Dejan je živ - navela je sestra kuvara na Fejsbuku. Beograđanin nastanjen u Zagrebu… »

Vesti dana »