Povezane vesti

Sport na TV: Današnji program (četvrtak, 13. februar)

Sport na TV: Današnji program (četvrtak, 13. februar)

Alo 13.02.2020
Danas počinje Kup Radivoja Koraća četvrtfinalnim duelima u Nišu. TV IZBOR 17.00 KOŠARKA: Crvena zvezda - BKK Radnički (Arena sport 1) 18.30 TENIS: Đere - Londero 19.00 KOŠARKA: Copa del rey - četvrtfinale 1 (Arena sport 1) 19.30 KOŠARKA: Mega… »
Zvezda lako do polufinala Kupa Koraća: Crveno-beli stotkom ispratili Radnički

Zvezda lako do polufinala Kupa Koraća: Crveno-beli stotkom ispratili Radnički

Telegraf 13.02.2020
Šampion ABA lige posle manjih problema na startu lagano trijumfovao protiv "Krstaša" Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ubedljivo Radnički sa Crvenog Krsta 107:67 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća, koje je na programu od 13. do 16. februara u… »
Mega bez Milojevića preokrenula meč: Sloboda ispustila senzaciju u Kupu Radivoja Koraća

Mega bez Milojevića preokrenula meč: Sloboda ispustila senzaciju u Kupu Radivoja Koraća

Telegraf 13.02.2020
Velika dominacija internacionalca Crne Gore. Košarkaši Mega Bemaksa pobedili su Slobodu u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća sa 82:73. U meču koji je obeležilo isključenje trenera Mege Dejana Milojevića na izmaku prvih 20 minuta, momci u roze… »
Prepustili smo im lake šuteve: Dobrić o greškama Zvezde u Kupu Radivoja Koraća

Prepustili smo im lake šuteve: Dobrić o greškama Zvezde u Kupu Radivoja Koraća

Telegraf 13.02.2020
Radnički sa Crvenog Krsta je neko vreme koristio opuštenost rivala. Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić kaže da je njegov tim malo slabije otvorio meč sa Radničkim sa Crvenog Krsta, ali se to ovog puta nije osvetilo crveno-belima. Zvezda je u… »
Ostavite me samog, možda i ja pogodim koš: Šakota posle Radničkog ponovio važnu lekciju

Ostavite me samog, možda i ja pogodim koš: Šakota posle Radničkog ponovio važnu lekciju

Telegraf 13.02.2020
Jedna "bajka" je bila i nauk za trenera Zvezde. Trener Crvene zvezde Dragan Šakota rekao je svojim igračima da nikoga ne treba potcenjivati, posle ubedljive pobede crveno-belih nad Radničkim sa Crvenog krsta 107:67. Mali beogradski tim se odlično… »
Kilavo smo ušli u meč, možda smo ih potcenili: Davidovac priznao da je Zvezda krenula "pod ručnom"!

Kilavo smo ušli u meč, možda smo ih potcenili: Davidovac priznao da je Zvezda krenula "pod ručnom"!

Telegraf 13.02.2020
Košarkaš crveno-belih zadovoljan stotkom posle slabijeg početka. Dejan Davidovac priznao je da je Crvena zvezda previše opušteno ušla u meč četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća. Zvezda je izgubila prvu četvrtinu protiv ekipe koja je napravila… »

Vesti dana »