Povezane vesti

"Nemam drugarice, samo bih da budem kao sva deca": Priča najstarije devojčice iz oronule kuće kod Alibunara (video)

"Nemam drugarice, samo bih da budem kao sva deca": Priča najstarije devojčice iz oronule kuće kod Alibunara (video)

Blic 14.02.2020
Srbiju je potresla vest da šestoro dece žive bez roditelja, da ih je majka napustila, dok im je otac u zatvoru. U teškim uslovima, deca starosti od tri do 16 godina sama se brinu o sebi, u trošnoj kući. Pre nego što su deca prebačena u Dečje selo… »
Deci iz Alibunara obezbeđen smeštaj

Deci iz Alibunara obezbeđen smeštaj

Dnevnik 14.02.2020
BEOGRAD: Šestoro dece, koja žive sama u Kozjaku kod Alibunara, tokom noći su smeštena u odgovarajuću ustanovu za nezbrinutu decu u Vojvodini, prenosi RTS pozivajući se na nezvanične informacije. Kako navodi, deca su dobro i svi su na istom mestu… »
RTS: Deci iz Alibunara obezbeđen smeštaj, više nisu sama

RTS: Deci iz Alibunara obezbeđen smeštaj, više nisu sama

Blic 14.02.2020
Šestoro dece, koja žive sama u Kozjaku kod Alibunara, tokom noći smeštena su u odgovarajuću ustanovu za nezbrinutu decu u Vojvodini. Kako nezvanično saznaje RTS, deča koja žive sama bez oca i majke zajedno su tokom noći prebačena u ustanovu na… »
Šok-ispovest majke koja je ostavila šestoro dece kod Alibunara: Desi se da ne jedu po dva dana, kao kod svakog?!

Šok-ispovest majke koja je ostavila šestoro dece kod Alibunara: Desi se da ne jedu po dva dana, kao kod svakog?!

Kurir 14.02.2020
Jedno vreme sam bila ljuta, oko četiri meseca sam radila, nisam htela da dolazim, rekla je Klaudija Milutinović, čija deca sama žive u straćari, a sin fizikališe kako bi prehranio sebe i sestre. - Brinula sam da li deca imaju da jedu, ali baba im je… »

Vesti dana »